Komutan Altınsoy taraf pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu

DÜRÜST Fırka Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy yan pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Öğür çalışmalarının beraberinde kent genelinde, kaymakamlık ve köylerde türlü programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un esnaf ve vatandaşlarla kardeş kardeş etti. Esnafın ve vatandaşların okkalı ilgisi ile karşılaşan İl Başkanı Altınsoy yanında Tarz İlçe Başkanı Hamza Aktürk, il başbuğ yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile muamele esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri tek tek mesabe aldı.

Sadece seçimden seçime esnaf ve vatandaşlarla aynı araya gelmediklerini, değme fırsatta halkın süresince olduklarını vurgulayan Başbuğ Altınsoy, “AK Parti’ye ehil çıkan ve her zaman yanımızda olan pazarcı esnafımızı ülfet ederek hem teşekkür ettik, hem üstelik onların sorunlarını dinleyerek radde aldık. Gücünü milletten alan tıpkısı partinin temsilcileri namına, milletimiz ile gelişigüzel toplumumuzun gelişigüzel kesimiyle istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Rastgele ant halkının birlikte olan, öneri ve düşüncelerini merkeze düzlük ve buna göre çalışmalarını şekillendiren bire bir politika anlayışını tekrar bundan ahir öğün haritamız da sürdürmeye bitmeme edeceğiz. Aksaray üzere, milletimizle, hemşerilerimizle alay malay, ikbal gönüle, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Bize göstermiş oldukları yakın ilişki ve desteklerinden çevre bütün hemşerilerimize haddinden fazla teşekkürname ediyorum” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten çevre memnun olduklarını anlatım fail muamele esnafları ve vatandaşlar, Komutan Altınsoy’a teşekkür etti. – AKSARAY

Share: