Kılıçdaroğlu: “Yegâne Limanımdır Halkım. 5’li Çeteler, Varlıkçılar, Çantacılar; Bu Ülkenin İkinci 100 Yılında Siz Olmayacaksınız. Tığ Olacağız Tığ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Birileri kime güvenirse güvensin, ne alacak yaparlarsa yapsınlar, benim güvendiğim halktır. Yegâne limanımdır halkım. 5’li çeteler, varlıkçılar, çantacılar; bu ülkenin ikinci 100 yılında siz olmayacaksınız. Biz olacağız biz. Umum. Bütün beraber, hep bu arada. Teşekkür ederim Sakarya” dedi.

CHP Umumi Başkanı Kılıçdaroğlu, zaman Sakarya’da yurttaşlara hitap ettiği konuşmasının fotoğrafını içtimai iletişim araçları hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımını Giresun’da yeniden yurttaşlara hitap ederken fotoğrafının düzlük aldığı gönderiyi alıntıladı ve şu notu düştü:

“Birileri kime güvenirse güvensin, hangi algı yaparlarsa yapsınlar, benim güvendiğim halktır. Tek limanımdır halkım. 5’li çeteler, varlıkçılar, çantacılar; bu ülkenin ikinci 100 yılında siz olmayacaksınız. Biz olacağız biz. Umum. Hep beraber, hep bu arada. Teşekkür ederim Sakarya!”

Share: