Kars bilim: Kars 36 Spor Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor Erzurum Palandöken Belediye Spor karşılaşması hazırlıklarını sürdürüyor.

Bölgesel Acemi Tabur (BAL) Ligi 3’üncü grupta uğraş eden yeşil beyazlı kol, hafta sonu kişi vadi ve seyircisi uğrunda Palandöken Belediye Spor’u ağırlayacak. Yeşil beyazlı kadro, Palandöken karşılaşması hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Yürek Stadyumunda sürdürüyor. Maharet Direktör Yusuf Sacit Polat nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor, öz sahasında kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Maharet Yönetmen Yusuf Sacit Çelik, Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Polat, “Özlük sahamızda kabul etmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Taraftarlarımıza ve kentimize alın sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğun bilincinde düz dahi kazanacağımıza inanıyor. Tahakküm tıpkı maç olacak Palandöken’inde buna ihtiyacı var. Bizim da hür suretle kazanmamız müstelzim bire bir karşılaşma, öz düz ve seyirci avantajımızı kullanarak bu karşılaşmadan galip ayrılacağız” dedi.

Ardahan karşılaşmasında ongun oynadıklarına ilgi çeken Polat, “Ardahan karşısında çokça bereketli oynadık. Galip ayrılabilirdik olmadı. Ancak Palandöken karşısında galip ayrılacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak hem yolumuza devam edeceğiz, hem de taraftarlarımıza yengi sevinci yaşatacağız. Ego buradan hep Karslılara sesleniyorum. Ilişki günü bizi yalnız bırakmayın, tribünde yerinizi alarak bize destek olun” diye niteleyerek konuştu.

Öte yandan yapılan antrenmanda sporcuların gümüşgöz ve arzulu olmaları özen çekerken, Çelik, günah özne sporcuları antrenmanı keserek uyardı. – KARS

Share: