Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

İSTANBUL – Uzmanlar, aldatılan kadınların intikam almak amacıyla botoksa yöneldiklerini açıkladı.

Botoks işleminin kadınlarda özgüven uyandırdığını belirten uzmanlar, tıpkı zamanda bunluk, gerginlik, mebde ağrısı kabilinden keyif sorunlarına de bereketli geldiğini belirtiyor. Bu işlemi eden estetik uzmanları, kadınların yanı sıra akıbet zamanlarda eşlerinden ayrılan erkeklerin da bu durumdan berenarı etkilenip üzüldüğünü ve kendinde kullanılmamış değişimler yapmak amacıyla estetik merkezlerine gelerek intikam botoksuna başvurmaya başladı.

“İntikam botoksu şeklinde tıpkı korkulu birliği ve el birliği yaptık”

İntikam botoksu ile birlikte kadınların tıpkısı el birliği içine girdiğini belirten Prof. Dr. Akman Karakaş, “Alışılagelen hastalarımızın çoğu karı. Onun dışında bir zamanda bu onlar beyninde aldatılanlar oranının arttığını bile gördüğümüz için böyle tıpkı intikam botoksu fikri aklımıza geldi. Kıygın reşit aldatılan kadınlara destek, tesanüt üzere hakeza tıpkısı ayrımlı botoks türü kabilinden intikam botoksu şeklinde aynı ciddi birliği, dayanışma yaptık. Sevgilimden ayrıldım, henüz ferah olmam geçişsiz, kendimi göstermem lazım. Beni strateji ediyor veya bana bakıyorsa neyi kaybettiğini görsün istiyorum. Henüz gür olmalıyım, daha ayaklarımın üstünde durmalıyım kabilinden” dedi.

“Üzülen rical dahi bize geliyor”

Sonuç yerine serencam zamanlarda erkeklerin üstelik öç botoksu yaptırmak amacıyla başvurduğunu belirten Karakaş, “Şu aralar imdi erkeklerde çok üzülüyor. Bunu da görüyoruz ve üzülen rical da bize geliyor. Kendilerini daha dolgunca ihata etmek amacıyla sevgilileri yoluyla yönlendirilenler olduğu kabilinden üzüldüğü üzere, henüz dolgunca idrak etmek için gâh sıkıntılarını iğfal etmek amacıyla da geliyorlar. Artık rical birlikte üzülüyor diyebiliriz” açıklamasında bulundu.

Share: