Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

Kadınların ‘öç botoksu’ merakı

İSTANBUL – Uzmanlar, aldatılan kadınların intikam ahzetmek üzere botoksa yöneldiklerini açıkladı.

Botoks işleminin kadınlarda özgüven uyandırdığını belirten uzmanlar, tıpkı zamanda depresyon, gerilim, sarrafiye ağrısı kabil esenlik sorunlarına bile dolgunca geldiğini belirtiyor. Bu işlemi eden bedii uzmanları, kadınların beraberinde akıbet zamanlarda eşlerinden ayrılan erkeklerin üstelik bu durumdan berenarı etkilenip üzüldüğünü ve kendinde bakir değişimler yazmak amacıyla beğenilen merkezlerine gelerek intikam botoksuna başvurmaya başladı.

“İntikam botoksu şeklinde bire bir ciddi birliği ve tesanüt yaptık”

İntikam botoksu ile birlikte kadınların bir tesanüt içine girdiğini belirten Prof. Dr. Temiz Karakaş, “Normal hastalarımızın çoğu avrat. Onun dışında bir zamanda bu onlar arasında aldatılanlar oranının arttığını dahi gördüğümüz amacıyla hakeza ayrımsız intikam botoksu fikri aklımıza geldi. Mağdur ergin aldatılan kadınlara destek, dayanışma için böyle tıpkı ayrımlı botoks türü gibi öç botoksu şeklinde ayrımsız pahal birliği, tesanüt yaptık. Sevgilimden ayrıldım, henüz ferah olmam geçişsiz, kendimi göstermem lazım. Beni strateji ediyor yahut bana bakıyorsa neyi kaybettiğini görsün istiyorum. Henüz mebzul olmalıyım, henüz ayaklarımın üstünde durmalıyım kabilinden” dedi.

“Üzülen rical birlikte bize geliyor”

Akıbet adına akıbet zamanlarda erkeklerin dahi intikam botoksu yaptırmak için başvurduğunu söyleyen Karakaş, “Şu aralar bundan sonra erkeklerde çokça üzülüyor. Bunu bile görüyoruz ve üzülen erkekler birlikte bize geliyor. Kendilerini henüz gür takip etmek amacıyla sevgilileri vasıtasıyla yönlendirilenler olduğu kabil üzüldüğü üzere, elan ongun fark etmek için gâh sıkıntılarını oyalamak üzere birlikte geliyorlar. Bundan Sonra rical üstelik üzülüyor diyebiliriz” açıklamasında bulundu.

Share: