Vivo’dan “myvivoshop ile alışveriş yap, Playstation 5 kulaklı” fırsatı

Vivo, tamlık ürünlerini kullanıcılarla buluşturduğu online mağazasında tüketicilere yılbaşına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yılbaşına hususi kampanyalar sunan myvivoshop’tan ahzüita yapanlar beyninde yapılacak çekiliş ile aynı güç yeni yılda Playstation 5 iktisap şansı yakalayacak.

15 Ocak tarihine büyüklüğünde myvivoshop’tan alışveriş yapan vivo meraklıları, seçme 4 bin TL’lik harcamaları için tıpkı keşide hakkı kazanıyor. Kâtibiadil huzurunda 10 Şubat’ta düzenlenecek ateşli çekilişle benzeri yaşama Playstation 5 kazanma şansı bulacak. Kazanan kullanıcı 15 Şubat’ta açıklanacak. Çekiliş bilcümle modeller üzere yapılan alışverişlerde muteber olacak. Ancak tüketicilerin tercihleri arasında alelhusus V25 5G ve Y35 öne çıkıyor.

Bu özel çekilişin birlikte Vivo, yıpranmamış yıla girerken bu iki modele hususi benzeri dahi yılbaşı kampanyası başlattı. Tüketiciler myvivoshop üzerinden V25 5G satın aldıklarında birlikte TWS 2 ANC modeli kablosuz kulaklık, görüntülük onarım paketi ve şalter şarjı; Y35 satın aldıklarında dahi yanında 1 yıl ek garanti, TWS 2e ANC kablosuz kulaklık ve selfie çubuğu ödül ediliyor.

V25 5G: faik kalite ve müşteri performansı

7,79 mm inceliğe ve 2.5D gövdeye topluluk olan V25 5G, hafif ve tafsilatlı gövdesi ile kullanıcıların ellerine bayındır tıpkı şekilde oturuyor. Vivo, ilk kez V23 serisinde ortaya koyduğu, cihazların ense panelinin UV ışığına maruz kaldığında değişik açılarda değişik renklere dönüşmesini sağlayıcı Kırat Muhavvil Florit AG Içki özelliğini V25 5G’de birlikte sürdürüyor.

Gebze’dahi bulunan Vivo Türkiye fabrikasında üretilen Y35, süslü ve kişmiri tasarımı gelişmiş uygulayım bilimi ile buluştuyor. Maşa kullanıcılara zinde Snapdragon 680 SoC işlemcisiyle faziletkâr takat sınırı, 8 GB RAM’i ile birlikte faziletkâr bellek kapasitesi sunuyor.

256 GB ambarlama alanı kullanıcıların foto, video ve oyunlarını diledikleri büyüklüğünde etraflı süre güvenle saklamalarına imkân veriyor. 8 GB’a büyüklüğünde gereksiz olan ROM alanı genişletilmiş RAM olarak kullanılarak icraat beyninde daha sorunsuz intikal yapılabiliyor, kamu uygulamaların tereddütsüz indirilip donma yaşamadan çalıştırılabiliyor.

Share: