Tün yarısı saygı komple anlar: Tartıştığı arkadaşlarının evine mermi yağdırdı

Kırıkkale’de tartıştığı arkadaşlarına akşam yarısı korku dolu anlar yaşatan tıpkısı kişi, kaldıkları evi tabancayla mermi yağmuruna tuttuktan sonradan polise konfirmasyon oldu.

Görüngü, Kırıkkale’de Endüstri Mahallesi Şehit Bedri Delimsirek Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, H.C.U. çarşı merkezindeki bir mekanda elan tanınmayan tıpkısı sebeple arkadaşlarıyla tartıştı. Bir müddet bilahare telefonda de devam eden tartışmanın ardından H.C.U., geceleyin saatlerinde tabancayla kurşun yağmuruna tuttuğu evdeki 3 kişiye utanmak meşgul anlar yaşattı. H.C.U., henüz sonradan yanında getirdiği tabanca mermilerinin ve 2 adette şarjörün olduğu çantayı sokağa bırakarak, fenomen yerinden uzaklaştı. O tam evde bulunanlar ise felek eseri yaşanan olaydan çığlık almadan kurtuldu.

İhbar üzerine fenomen yerine haddinden fazla sayıda polis güçleri ve yasakçı irsal edildi. Fenomen Yeri Ekiplerince yapılan çalışmada, habbe içine ve aut mekana birçok kurşun çekirdeğinin balkon ettiği belirleme edildi. Kurşun çekirdeklerinden dünya sıkışan kapıda itfaiye aracı ekiplerinin yardımıyla açıldı. H.C.U., olaydan bire bir saat sonradan emniyete anbean polise doğrulama oldu. – KIRIKKALE

Share: