Otomobilin çarptığı skuterdeki Sıhhatli, 81 dönem sonraları hayatını kaybetti

ADANA’nın Çukurova ilçesinde otomobilin skutere çarptığı kazada yaralanan Esen Çığlık (14), tedavi gördüğü hastanede 81 dönüş sonradan hayatını kaybetti. Tedavisine devam edilen Alperen Efe Kadiroğlu’nun (14) ise esenlik durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Kazadan bilahare tutuklanan çoban Mustafa Türkmenoğlu’nun (27) ise boşaltma edildiği belirtildi.

Kaza, 7 Ekim’da Mahfesığmaz Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda meydana geldi. Mücahit Aka Kadiroğlu yönetimindeki skutere Mustafa Türkmenoğlu idaresindeki araba arkadan çarptı. Kazada Kadiroğlu ile arkasındaki arkadaşı Sağlıklı Şiddetli yaralandı. Makine sürücüsü ise kaçtı. Yaralılardan Kadiroğlu, Adana Şehir Eğitim ve Araştırı Hastanesi’ne, Elem ise Çukurova Üniversitesi Tababet Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücutlarının muhtelif yerlerinde kırıklar oluşan ve kanı kanaması geçiren Mücahit ile Sağlıklı, işler sonrası entübe edildi. Kazadan sonra polise her an tasdik olan Mustafa Türkmenoğlu ise tutuklandı.

Kazadan beri entübe halde olan Sağlıklı Dağ’in, eski hafta beyin ölümü gerçekleşti. Keder esbak birlikte 81 günce hayat savaşını kaybetti. Iyi Keder’in cenazesi, ailesinin gözyaşları ortada toprağa verildi.Alperen Aka Kadiroğlu’nun ise tedavisinin sürdüğü, keyif durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Cezaevindeki makine sürücüsü Mustafa Türkmenoğlu’nun ise tutuklanmadan yargılanmak amacıyla tahliye edildiği belirtildi.

Share: