Malatya tutum haberi | Sadıkoğlu’ndan ‘Kazanan Malatya oldu’ vurgusu

Malatya Tecim ve Uran Odası (MTSO) Başkanlığına ikinci dönemde yeniden seçilen Oğuzhan Dede Sadıkoğlu, yaptığı açıklamada, “Kullanılmamış aynı dönemi hep gelişigüzel başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” dedi.

Sadıkoğlu, MTSO Başkanlığına yeniden seçilmesi zımnında yazılmış izah yaptı

Sadıkoğlu, “Malatya’mıza bakım etmenin şerefi bize kâfi” düsturuyla Nisan 2018’den bugüne Umumi Heyet Başkanlığı görevini yürüttüğüm Malatya Tecim ve Uran Odamız, 2 Teşrinievvel Veriş haset kebir tıpkı intihap geçirdi.

Gerek seçme süreci, lüzumlu seçme günü, gerekse seçme sonucuyla ülkemizin gündeminde düzlük düzlük seçimlerimizi kazasız belasız, varlık ortamında tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Seçime yüzde 90 oranında paydaşlık sağlayıcı üyelerimize tükenmez şükranlarımı sunuyorum. Yapılan seçimle alay malay 30 Patika Grubunun 23’ünü kazanarak üyelerimiz bizlere ayrımsız kat elan haz göstermiş, bu cesim göreve bitmeme etmemize değişmeyen vermiştir” ifadelerine vadi verdi.

Sadıkoğlu, kendilerine fikir veren, vermeyen mecmu üyelere samimi teşekkürname ederek, “Seçilen eskimemiş divan üyelerimizle gelişigüzel hayata geçireceğimiz yeni projeler ve faaliyetlerle, sayıları 10 bine andıran eşsiz üyelerimize hizmet etmeye bitmeme edeceğiz. Bu büyük zaferin mimarı elbet bizlere mümin ve güvenen üyelerimiz ile gönlü bizimle olan misil arkadaşlarımızdır. Beyaz Zehir ve mavi listeden seçimlere girerek, üyelerinin teveccühü ile kazanan kullanılmamış divan üyelerimizi tebrik ediyorum. 81 meclis üyemiz ile alay malay, değişik alanlarda, şehrimize ayar katacak koca çalışmalara imza atacağız. İlkeli ve dik duruşumuza inanan esnafımız, tüccarımız ve sanayicimiz amacıyla önümüzde zihayat hedeflerimiz ve büyük projelerimiz var. Ekonomisiyle büyüyen ayrımsız Malatya hayalimiz amacıyla azimle çalışarak kullanılmamış projelerimizi hepyek hayata geçireceğiz. Görev süremiz süresince ve seçme döneminde desteğini her daim hissettiğimiz şehrimizin seçkin basın mensuplarına ilgiyle teşekkürname ediyorum. Seçimlerde fariza kayran ilkin itimat mensubu polis güçleri memurlarımız girmek amacıyla, Efdal Intihap Yerleşmiş Malatya İl Müdürlüğü personellerine ve Odamız personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bakir ayrımsız dönemi hep birlikte başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” şeklinde açıklamasını tamamladı. – MALATYA

Share: