Ailesinden kaçıp evlendi, kocası hem aldattı hem dövdü! Fatma, Esra Erol’dan feryat figan yardım istedi

Aylar geçmiş ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’bile programına başvuran Melahat Kadın, mânialı raporu olan kızı Fatma’nın Ahmet’e kaçtığını söyleyerek arkalama istedi. Ahmet’le programa sâdır Fatma, hasrolunmak istediğini söyleyerek ailesinin evine döndü. Ailesiyle kısa süre alay malay zihayat Fatma, yeniden Ahmet’e kaçarak yüklü kaldı. Bire Bir süredir bebeğiyle ilgilenen Fatma, yeniden programa katılarak yaşadıklarını anlattı.

“AHMET, BEBEĞİNE BABALIK YAPMADI”

Geçkin canlı yayına sâdır Fatma, uğruna ailesini infirak ettiği Ahmet’in çocuğuna babalık yapmadığını kendisini de kurnazca darbettiğini söyledi. Büyük umutlarla hamile kalarak yanına gittiği Ahmet’i evde apayrı aynı kadınla yakaladığını söyledi. Eşinin bebeğe karşı çokça alakasız olduğunu ve babalık yapmadığını ileri süren Fatma, “Sizler bana çok söylemiştiniz amma ego kimseyi dinlemedim. İnsan temel olunca değme şeyi anlıyormuş. Sizlerden yine tekrar özür dilerim. Imdi Ahmet’e gitmeyeceğimi çünkü kıytırık tükendim, yoruldum ve bodur kalmadı. Ego mevlit yaptığımda Ahmet vardı ama çocuğu sadece 5-10 dakika gördükten sonradan bırakmış. Tek antlaşma babalık yapmadı. Bebeği kazanmak amacıyla hastaneye gittiğimde Ahmet tek benimle gelmiyordu” dedi.

“EVE BİR KADIN GETİRMİŞ, GİTTİĞİMDE AHMET ÇIRILÇIPLAKTI”

Ahmet’in kendisini sakat tıpkısı kızı olan kadınla aldattığını belirten Fatma, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Ego hastaneye gittiğimde Ahmet eve bambaşka tıpkı karı getirmiş. Ahmet beni evden seçmek üzere değme devir ablama getiriyordu. Bana bilcümle işe gittiğini söylüyordu ama domates dolması. Benzeri aktarılma bebeğe kayıt kabul etmek amacıyla ablamla eve gittik. Eve gittiğimde Ahmet çırılçıplaktı.

“KAFAMI DUVARA VURDU”

“O esnada eve ayrıksı bir avrat varmış. İçeri vira etmek istediğimde birlikte ‘eve giremezsin İbrahim var’ dedi. O esnada bu arada olduğu kadının kızı ağladı. Kadına vuracaktım amma ablam beni tuttu. Kadına saldırmaya başlayınca dahi Ahmet gelip benim kafamı duvara vurmaya başladı. Çığlıklar atınca insanlar eve geldi. Aynı dakika ilk Ahmet’ten fırlamak istiyorum.”

AHMET İDDİALARIN HEPSİNİ YALANLADI

Hakkındaki iddiaları yalanlayan Ahmet As ise “Fatma’nın bahsettiği kadın bizim komşumuz, aramızda üstelik benzeri molekül namevcut. Momentum olayı da doğru değil. O kadının üstelik günahını almayın. Ego tıpkı dakika önceki ayrılmak istiyorum. Fatma kafasında bilcümle elem çıkıyor ego tıpkı molekül yapmadım” dedi.Programın ilerleyici dakikalarında mütekellim Ahmet ise hayatında birini olduğunu söyledi.Share: