Zehra Çilingiroğlu, beraber görüntülendiği Mehmet Dinçerler ile aşk iddialarına cevap verdi: Kâffesi mesnetsizdir

30 Nisan’de Çırağan Sarayı’nda yapılan törenle nikah masasına oturan hanende Hikâye ile hisse senedi insanı Mehmet Dinçerler, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. Hicran kararıyla herkesi şaşkına çeviren çiftten Dinçerler, önceki akşam Görüntü Afşar ve Kayaç Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi.

BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Beyaz Magazin programında yer kayran habere bakarak, boşanma kararının peşi sıra eş arkadaşlarıyla tatile çıkan 34 yaşındaki Dinçerler, 24 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi. Bir otelde baş başa ahit geçirirken görüntülenen ikilinin aşk yaşadığı ileri sürüldü.

ÇİLİNGİROĞLU CEPHESİNDEN AÇIKLAMA

İkilinin arasındaki aşk iddiası magazin gündemine bomba üzere düşerken beklenen açıklama geldi. Konuyla ait matbuat açıklaması yayınlayan Zehra Çilingiroğlu’nun avukatı, söz konusu iddiaları yalanlayarak şunları söyledi: “Müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun serencam dönemde evliliği ile gündemde olan Mehmet Dinçerler ile alay malay olduğuna dayalı sâdır olgun tek şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Türk eş hayatı ahlakına yaraşıksız iftiraları içeren ve tıpkısı zihayat kızın geleceğini etkileyecek şekilde, gerçekle bağdaşmayan iddialara laf olan bu haberi şiddetli kınıyor ve akseptans etmiyoruz. bahis konusu haberde yer düz iddiaların hep mesnetsizdir.”

“BU VERI ÇİLİNGİROĞLU VE AVŞAR’IN İTİBARINI ZEDELEMEYE YÖNELİK”

“Haberde kanıt edilenin tersine müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu eş arkadaşının de bulunduğu bire bir ortamda hempa grubuyla eğlenmişlerdir. Tamamen çarpıtılan görüntülerle, magazin haberi kamu dürtüsüyle kurgulanmış olunan bu malumat, müvekkillerimiz Zehra Çilingiroğlu ve Görüntü Avşar’ın itibarını zedelemeye yöneliktir.”

“HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIZ”

“Zehra Çilingiroğlu hakkında gerçeği yansıtmayan bu çeşit bilim ile kişilik haklarına saldırılması, hususi hayatına ilgili görüntülerinin izinsiz bire bir şekilde paylaşılması ve ferdî itibarını zedeleyici ifadelere düz verilmesi ile laf haberin sorumluları için türel ve cezai şikâyetlerde bulunmamızın yolu açılmıştır. Ülkemizde işlek seçme vatandaşın hakkı olduğu amacıyla; müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun da hususi hayatına ait görüntülerinin rızası olmadan alınması yanlışlık olduğu kabilinden bu görüntüleri ifşa etmenin üstelik antrparantez cürüm teşekkül ettiğini yayımlamak isteriz. gerçeğe aykırı bu haberi tekzip valör, laf üzerine mecmu türel ve cezai müracaat haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna içtinap etmek ile duyururuz.”

Fenomen ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Imge Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendiShare: