9’ncu Değerli Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu

2022 yılının bitmesin sınırlanmış günler kala Değerli Palmiyeler sahiplerini buldu. Bu yıl dokuzuncusu planlı Golden Palm Awards hediye gecesinde iş, müzakere, monitör, paradigma ve sinema dünyasının ünlü isimleri tıpkısı araya geldi. Etkinliğin sunuculuğunu ise Ece Erken ve Mehmet Çelik yaptı. Gecede planlı Arslantepe Defilesi izleyenler tarafından istekle izlendi.

HABERLER.COM’A TEŞEKKÜRNAME PLAKETİ

Değerli Palmiye Ödülleri’nde Türkiye’nin sunma nazik haber portalı olan Haberler.com’a de matbuat camiasındaki çalışmalarından ekolojik ortam onurluk verildi.

BANU PARAFIN VE MEHMET ALİ ERBİL’E ÖZ SAYGI ÖDÜLÜ

Yıllarını sinema ve nümayiş dünyasına adayan iki âdem evladı, Kızıl Palmiye Değer Ödülü’nün sahibi oldu. Mehmet Ali Erbil ve Banu Alkan ödüllerini almak amacıyla sahneye geldiğinde ahenktar dakikalar yaşandı. Adlı rap şarkısı Sefo, Isabelle ile yılın rap şarkısı ödülünün sahibi oldu.

TÜRK DÜNYASINDAN ÖNEMLİ MİSAFİR

Gecenin önemli konuklarından biri üstelik Aygerim Uzembayeva oldu. Uzembayeva, Türk- Kazakistan Firez Elçisi unvanının sahibi oldu. Kazakistanlı tendürüst kabil, gecede nazik demet gördü.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk de geceyi renklendiren esame arasındaydı.

ÇAKALLARLA RAKS EKİBİ ÜSTELIK ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Gecede ödüle müstahak görülenler beyninde Çakallarla Dans ekibinden iki insan dahi vardı. Hakan Bilim Adamı ve Didem Balçın, ödüllerini aldı.

Adlı aktör Itır Kıratlı “Genişlik İyi Karı Tiyatro Oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

MÜSLÜM AĞABABA ANILDI

Düşer aklıma isimli Müslüm Gürses şarkısıyla milyonların sevgilisi olan Semicenk, yılın Alternatif Girişik Bezeme Enstrüman Sanatçısı unvanını kazandı. Bu çevirici ile Müslüm Gürses, özel aynı video ile anıldı. Gürses, ihtifal sonrası ince müddet ayakta alkışlandı.

Share: