AVM’de tanımadığı tıpkısı adamın masasına oturduğu argüman edilen Merve Boluğur sessizliğini bozdu: Hangi devirde yaşıyoruz?

Yıllar önce şan aldığı Çolpa Cadı ile degaje tıpkısı hayran kitlesine ulaşan Merve Boluğur, teferruatlı süredir hususi hayatı ve paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Erkek Görgülü ile 53 günce evliliğini noktalayan Boluğur’un bir alışveriş merkezinde tanımadığı aynı kişinin masasına oturarak kardeş kardeş etmeye çalıştığı istikbal sürüldü. Günlerdir içtimai medyanın gündeminden düşmeyen ünlü beşer sessizliğini bozdu.

“ZINDE DÜZLÜK BULAMADIĞI İÇİN MASAMA OTURDU”

Hakkındaki iddiaların arkası sıra Instagram’dan izah eden aktör, “Merhaba rüfeka beni konuşmayı sevenler var biliyorum. Ben dahi buradan onları haddinden fazla sevdiğimi öncelikle tavzih etmek isterim. Koskoca ülkenin gündemi ego olmuşum. Bir foto ve peşi sıra başkasının masasına oturduğum iddiası… Oradaki zinde düzlük bulamadığını ve masama benimsenmek istediğini söyleyince ben da cevaz verdim. Hangi devirde yaşıyoruz kaldı kim kuma kayran. Kulağımda doğrusu kulaklık var ve ‘Selam, nasılsınız ve gür misiniz?’den ayrıksı tıpkı molekül konuşulmadı” dedi.

KENDİSİNİ ELEŞTİRENLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Oyuncu, kendisini eleştirenlere birlikte aksülamel göstererek sözlerine şöyle bitmeme etti: “Ayrıca bu dedikoduları yapan arkadaşlar, dedikoduya ayıracakları zamanı ayrımlı kültürleri, farklı yerleri görmeye harcarlarsa dünyanın çeşitli yerlerinde AVM’lerin kuma alanlarında insanların birbirleriyle medenice sosyalleşip oturabildiğini görebilirler. beraber ben bile düzlük bulamasaydım başkasından müsaade lazım masasına oturabilirdim. Yalnız arada Merve Boluğur olduğumu unutuyorum. Sizi de aydınlattıysam, imdi bu tip dolma istihbarat soldurmak istemiyorum. Sevgiler.”

Share: