Yeniden Bolluk Partisi Umumi Başkanı Erbakan Yozgat’ta ziyaretlerde bulundu

Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, “Anadolu Buluşmaları” kapsamında geldiği Yozgat’ta gâh dernekleri görüşme etti.

Erbakan, Yozgat Muhtarlar Derneği, Yozgat Kanser Hastaları Maneviyat ve Motivasyon Derneği ile Yozgat Martir Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaretinden sonradan partisinin ülke binasına geçti.

Erbakan, burada yaptığı konuşmada, “Rum Buluşmaları” programını sürdürdüklerini, erte üstelik Kırşehir’de olacaklarını söyledi. Partilerine olan teveccühün herhangi bir geçen aktarılma arttığını belirten Erbakan, şunları kaydetti:

“Tığ 300 bine mümasil üyemiz ile 81 ile ve 900’den çok kaymakamlık teşkilatımızla, hatun ve gençlik kollarımızla, 100 bine mümasil sandık kafa müşahidimizle ve en son 6 Kasım’üstelik yaptığımız Türk politika tarihine güzeşte üstelik tarihi nazik kongremizle seçimlere şimdiden amade olduğumuzu ortaya koymuş olduk. Bunu da her fırsatta tabir ediyoruz. Intihap 14 Mayıs’ta de olsa haziranda dahi olsa bu ahzüita da olsa Yeniden Bolluk Partisi baraj problemi olmayan zinde tıpkı politik oyuncu kendisine inşallah seçimlere girecektir.”

İttifakı milletle yaptıklarını vurgulayan Erbakan, şöyle bitmeme etti:

“Altılı masanın de Cumhur İttifakı’nın, kâin iktidarın da dış politikada, iktisat alanında, içtimai politikalar alanında aslında ortaya koydukları, milletin faydasına olacak herhangi bir kapsam görmüyoruz. Hem masadakilerin söylemleri, ortaya koydukları deklerasyon vaatleri, hem 6’lı masanın üyelerinin daha önceki iktidarda bulunduğu ant yaptıkları icraatlar, bu millete benzeri özdek veremeyeceklerini ortaya koyuyor. Kâin iktidarın bile 20 yıllık uygulamaları ve Türkiye’yi alelhusus iktisat alanında getirmiş olduğu bekçi, bu saatten sonraları millete benzeri fayda getiremeyeceğini ortaya koyuyor.”

Share: