Van Bronckhorst: Rıdvan’dan haddinden fazla etkilendim

İskoçya Premier Tabur ekiplerinden Rangers’ın beceri direktörü Giovanni van Bronckhorst, Beşiktaş’tan alıntı edilen milli aktör Rıdvan Yılmayan’dan övgüyle bahsetti.

Kulübün internet sayfasına konuşan Hollandalı teknikçi, 2027 sezonu sonuna büyüklüğünde barışma imzalanan 21 yaşındaki oyuncuyu, mufassal süredir yakından izleme ettiğini vurguladı.

Milli oyuncudan övgüyle saraka eden 47 yaşındaki Van Bronckhorst, “Rıdvan’ı kadromuza kattığımız amacıyla çok mutluyum. Takımın kalitesini balaban oranda artıracağını düşünüyorum. Beşiktaş üzere alelade talepkar ve iktisap anlayışıyla sahaya çıkan bire bir takımda, serencam yıllarda büyük ayrımsız hisse senedi yaşadı ve bu durumdan çok etkilendim. Onu, önümüzdeki günlerde antrenmanlarda görmeyi ve sahaya çıkmasını dört gözle bekliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Takımın bildirme önemli oyuncularından sol bek Nijeryalı Calvin Bassey’i 23 milyon avroluk pakt rekoru bonservis bedeli karşılığında Ajax’a sabık hafta yollayan Rangers’ta Rıdvan Yılmaz, bu zaman Hırvat Borna Barisic ile model rekabetine girecek.

Rıdvan Yılmaz, altyapısından yetiştiği Beşiktaş formasıyla 62 karşılaşmada 4 gole imza atmıştı. (beinSports)

Beşiktaş ve Galatasaray ortada para aktarımı yarışı!

Ailem futbol oynamama müsaade vermedi, ego dahi hakem oldum

Ayak Topu yapıt ihalesi tamamlandı

Kedisini tekmeleyen futbolcuya 180 saat kamu hizmeti cezası

 

Share: