Trabzonlu Zahmetli Vatandaş: “Belgesellerdeki Aslanların Yediği Ete İmreniyoruz”

Trabzon Ortahisarlı zahmetli vatandaş, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kayaç et alamadığından balkı yanarak, “Ego televizyona meraklıyım, bütün bakıyorum. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim yalan söylüyorsam” dedi.

CHP Trabzon Mebus Ahmet Kayaç, Trabzon’un Ortahisar ilçesinde vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinledi. Kaya’nın “Emeklinin durumu lacerem” sorusu konusunda cilt alamadığından ağrı yanan bire bir tekaüt vatandaş şöyle dedi:

“ASLANLARIN YEDİĞİ ETE İMRENDİM”

“Evet samimiyetimle aynı husus desem inanır mısın? Tallahi bile vallahi üstelik. Ben televizyona meraklıyım, bütün bakıyorum. Duygulanacaksın ihtimal dediğime. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim hile söylüyorsam. Cemaziyelevvel evde salata yaptım, bayan köyde. Salatayı yerken gözlerim doldu ağlamam geldi. Münasebet? Allah şahidimdir. Dedim Allah’ım ego bu salatayla doyuyorum, acaba benim ekinci kardeşim bunu bana zararına mı verdi birlikte benim karnım doyuyor? Vebale kalıyor muyum diye düşünmediysem Allah engel etsin beni. Amma aslanlara imrendim, o ceylanları yiyor evet bize felek olmuyor o etleri aşındırmak. İmrendim onların yediği ete. Akıllıca mu diyorum bilmiyorum?”Share: