Şehir Partisi Umumi Başkanı İnce, İzmir’de ziyaretlerde bulundu

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Altılı Ganyan masanın kafası karışık. Sonraları ne yaptım demeyelim. Bunlar memleketin en asıl sorunlarında da anlaşamamışlar. Pekâlâ yönetecekler?” dedi.

İnce, İzmir ziyareti kapsamında Buca ilçesinde parti binasının açılışını yaptı, esnafı ülfet etti.

Şirinyer semtinde vatandaşlara seslenme fail İnce, Türkiye’üstelik dinç herkesin yüzünün gülmesini istediğini, Cumhur Reisi seçilmesi halinde vatandaşların varlık süresince yaşayacağını ve devletin kurumlarına güveni sağlayacaklarını söyledi.

Altılı Ganyan masayı eleştiren İnce, şunları kaydetti:

“Altılı Ganyan masanın bile kafası anlaşılmaz. Bilahare ‘Ne yaptım’ demeyelim. Onun üzere karış karış Türkiye’yi gezip anlatıyorum. Elbet kafaları anlaşılmaz? Libya tezkeresi geliyor. İYİ Tümen evet veriyor. CHP yararlı veriyor. Sen neredesin Muharrem İnce? Ben evet veririm. Destekliyorum Libya tezkeresini. Söz Gelimi Yüce Babacan diyor kim ‘Ergenekon’u, Balyoz’u yeniden açacağım’ diyor. Bence günah yapıyor ama Davutoğlu durur mu? ‘Mültecileri lahzada gönderemezsiniz.’ diyor. Vallahi biz göndereceğiz. Söz Temsili İstanbul Sözleşmesi geliyor. Kılıçdaroğlu diyor kim İstanbul Sözleşmesi’ni biz imzalayacağız. Asıl Karamollaoğlu diyor ki biz imzalamayacağız. O ant bunlar memleketin en asıl sorunlarında bile anlaşamamışlar.

Zahir yönetecekler? Arasında ayrımsız maslahat var. Ego dahi diyorum kim hangi cumhur, hangi kavim, yegâne sefer şehir.”

İnce, daha sonra ilçedeki aynı dernek salonunda gençlerle benzeri araya geldi.

Share: