GSB Karaman yurtlar arası voleybol turnuvası sona erdi

Karaman Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğüne merbut kız ve eş yurtlarında barınan öğrenciler ortada planlı uçan top turnuvası sona erdi.

Cahillik ve Spor Bakanlığı Itimat ve Yurtlar Umumi Müdürlüğü’nün değme yıl düzenlediği sportif müsabakalar kapsamında Karaman’bile Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen GSB Karaman Yurtlar arası uçan top turnuvaları tamamlandı.

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 1 hafta boyunca bitmeme eden müsabakalar de 10’u kız takımı olmak üzere hep 17 mızıka, nahiye şampiyonalarında Karaman’ı külah edebilmek amacıyla savaşım etti.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvada kızlarda Nefise Hükümdar Kız Yurdu, erkeklerde ise Piri Reis Bey Eş Yurdu öğrencilerinin oluşturduğu takımlar kategorilerinde şampiyon olarak, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı kaşkariko etmeye türe kazandı.

Turnuvaya katılan birlik öğrencileri centilmence mücadelelerinden ekolojik ortam tebrik eden Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Mehabetli Osman Çağa, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı külah edecek takımlara başarılar diledi.

Share: