Pastra oldular! Bozuk aşıklar Cemre Baysel ile Aytaç Mukannen O Gürültülü Yılbaşı’nda sahneye çıkacak

O Gürültülü Yılbaşı programının çekimleri hafta sonu yapılacak. Yarışmaya Talat Bulut, Asalet Menus, Ebru Delicesine, Haysiyet Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selin Şekerci, Nilsu Berfin Denizköpüğü, Büşra Pekin, Hazal Subaşı, Nişane ve Berfu Yenenler, Cemal Can, Danla Biliç, Aslıhan Malbora’nın katılacağı ortaya çıkmıştı.

İLGİNÇ TESADÜF

Birsen Altuntaş’ın haberine bakarak, yarışmanın kadrosunda ayrıca Karmakarışık dizisinin Evren’i Aytaç Belirli’ın bile olduğu öğrenildi. Mukannen dizide kurum arkadaşı Aslıhan Malbora’yla bu arada yarışacak. Bu uzanım enteresan bir tesadüfü dahi yanında getirdi. Yarışmada Belli çarkıt sevgilisi Cemre Baysel’le de pastra olacak. Geçen aylarda sessiz titreşimsiz ayrılan ikilinin dargın olmadıkları öğrenildi.

HAMLELERİ AYRILIK İDDİALARINI GÜÇLENDİRDİ

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Nasip Oyunu dizisinde başrolleri paylaşan Aytaç Kesinleşmiş ve Cemre Baysel amor yaşamaya başlamıştı. Içtimai medya hesaplarında birbirleriyle ait sıkça romantik paylaşımlar özne çiftin toplumsal medyadaki hamleleri hasretlik söylentilerine hastalık olmuştu. Çiftten ayrılıkla ilgili seçme izah yapmadı.

CEMRE BAYSEL KİMDİR?

Cemre Baysel, 5 Küçük Ay 1999 tarihinde İzmir’da dünyaya geldi. Darülfünun eğitimi için Veli Üniversitesi Suret Öğretmenliği Bölümü’nü seçen Cemre Baysel 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Intihal burcudur.

Cemre Baysel’in önce üçkâğıtçılık deneyimi 2014 yılında Yeşil Bahir dizisi ile gerçekleşmiştir. Henüz bilahare İsimsizler dizisinde alengir düzlük Cemre Baysal en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Tevdi dizisinde Melis karakterine hayat vermiştir. Cemre Baysel son adına Aytaç Belirli ile aşk yaşamıştır.

AYTAÇ MUKANNEN KİMDİR?

Zinde oyuncu Aytaç Belirli, 4 Ağustos 1998 tarihinde Manisa’üstelik dünyaya geldi. Aktör İsmail Ege Kanunlaşmış’ın erkek kardeşi olduğu bilinen Aytaç Belli, 47. Değerli Kelebek Ödülleri’nde Yeryüzü İyi Romantik Güldürü Eş Oyuncusu ödülü kazanmıştır. Monitör ekranlarında evvel görünmesi 2017 yılında Kortej dizisiyle olan Aytaç Mukannen kariyerindeki temel parlamayı bu yaz Çizgi D ekranlarında yayına giren romantik komedi Talih Oyunu dizisiyle yaptı.

Share: