Muğlaspor masa tenisinde gaye süper takım

14-16 Ekim tarihlerinde Konya Selçuki Belediyesi Arsıulusal Spor Salonu’nda yapılan Türkiye masa tenisi 1. ve 2. Klasman 1. aşama müsabakaları sona erdi.

TMTF 1. Tomar’de savaş fail Muğlaspor masa tenisi takımı, Konya’da gerçekleşen 2022-2023 sezonu 1. Hamle mücadelelerinde çıktığı 8 karşılaşmadan 7 yengi alarak Süper Küme uğrunda kocaman bire bir yarar elde etti.

Antrenör ve sporcu Erkek Gezer önderliğinde, Sinan Çavuşoğlu, Arkun Ömer Tülünay ve Egemenlik Baha Sönmez’den oluşan ekiple savaş eden yeşil-beyazlılar, 8 karşılaşmanın 7’sini kazanarak 15 puanla 2. sıraya yerleşti.

1. Hamle karşılaşmaları sonrasında değerlendirme fail antrenör Kişi Gezer; “Türkiye masa tenisi 1. Kütle 1. Etap müsabakalarımızda, Muğlaspor’umuz 8 maçın 7’sini alarak lige mebzul ayrımsız kelle yaptı. Süper Grup yolunda 1. Aşama’ta elde ettiğimiz sonuçlar balaban ayrımsız ehemmiyet taşıyor. İyi bire bir ekibe sahibiz. Süper Loda’e ayazlık amacında önce üç zarfında çıkmak isteyen takımız şu zaman birlikte ligde ikinci tam yer alıyor” dedi.

Muğlaspor’un olarak masa tenisinde çetin aynı atılım yapmaya devam ettiğini tamlayan çalıştırıcı Gezer, “Geçtiğimiz zaman kapısından döndüğümüz Süper Grup’e tekessür etmek amacıyla ongun bire bir faaliyet ve savaşım içindeyiz. 2. Hamle karşılaşmalarına da bir ağırlık zarfında hazırlanacağız” ifadelerini kullandı. – MUĞLA

Share: