Manisa’da gidiş geliş kazası: 2 ölü 5 yaralı

Manisa Balıkesir Karayolu’nun İlyaslar Kavşağında 2 aracın çarpışması sonucu 2 birey öldü 5 birey da yaralandı.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesine mecbur İlyaslar Mahallesi Kavşağında sabah 07.30 sıralarında meydana gelen gidiş geliş kazasında 2 çevirici çarpıştı. A.H. (47) idaresindeki Balıkesir plakalı şalter ile tutum halindeyken Ö.K. (47) idaresindeki Manisa plakalı araçla çarpıştı. Kazanın ihbar edilmesinin ardından fenomen hesabına çok sayıda jandarma, havza gidiş geliş, keyif ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kazada Balıkesir plakalı açacak sürücüsü A.H. (47) ve anahtar içerisinde yolcu adına mevcut Ş.Y. (30) isimli eşhas dirimsel tehlikeleri bulunmayacak şekilde yaralandı. Manisa plakalı aracın sürücüsü Ö.K. (47) ve araçta bulaşıcı kendisine kâin F.Y. (48) ve F.G. (48) isimli şahıslar yaralandı. Manisa plakalı araçta bulunan F.B. (79) ve R.A (64) isimli kadınlar ise görüngü durumunda hayatını kaybetti.

Olay durumunda 2 sevimli hayatını kaybettiği kazada yaralan 5 güç da önceki müdahalelerinin ardından ambulanslarla Akhisar’daki Mustafa Kirazoğlu Çap Hastanesi ve hususi tıpkı hastanede otama altına alındı.

Kaza zımnında Manisa Balıkesir Karayolunda aynı süre aksayan trafik ekipler tarafından kontrollü aynı şekilde sağlandı. – MANİSA

Share: