KSMMMO’dan Develililer Derneği’ne ziyaret

Kayseri Başıboş Muhasebeciler Finansal Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Yüksek Yedikaya ve yönetimi, Kayseri Develililer Derneği Başkanlığına yeniden seçilen İsmail Arslan’ı görüşme etti.

Ziyarete KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yedikaya, Komutan Yardımcısı Adnan Uslular, Çekmece Saymanı Kükremek Çopuroğlu ve nazar üyesi Orhan Özçandır katıldı. İsmail Aslan’a eskimemiş dönemde bile başarılar dileyen KSMMMO Umumi Heyet Başkanı Uca Yedikaya, “Bizim üzere haddinden fazla altın olan muhterem meslektaşımız Başıboş Sayman Finansal Müşavir İsmail Aslan’a tekrardan Kayseri Develililer Derneği Başkanı olması zımnında kırnak olsun diyoruz. Muvaffakiyetli ayrımsız toplum örgütü başkanlığı süreci yönetti ilk döneminde. Tığ de adamakıllı strateji etmeye çalıştık ama gördük ki bu işlerde mücahede yöneltmek gerekiyor. Hakeza aynı dernekten elan önce on paralık haberimiz yoktu amma sağlıklı olsun meslektaşımız, bulunmaz ağabeyimiz çokça domuzuna çalışmalarla Kayseri’ye ve Kayseri dışındaki Develilere üstelik yaptığı çalışmalarla derneği haberleşme fırsatı buldu. Ego bundan dünya kendisini kutluyorum, bu dönemde tekrardan başarılar diliyorum. Bunun birlikte tekrar kendisi bizim amacıyla çokça muhterem, derece verdiğimiz bir ağabeyimiz. Bir zamanda şehrimizin takımı olan Kayserispor’un Denetleme Kurulu Başkanlığı görevine tekrardan güzel oldu. Ben bu açkı ile hem toplum örgütü başkanlığını hem da Kayserispor Denetim Kurulu Başkanlığı görevinde kendisine başarılar diliyorum. Kayseri Azade Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası yönetimi ve üyeleri yerine birlikte yapacağı bilcümle çalışmalarda bizler de elimizi taşın altına koymaktan, kendisinin olduğu seçme yerde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan ahir çalışmalarda üstelik kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Kayseri Develililer Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Arslan birlikte, “Öncelikle odamızın değerli başkanı Mualla başkanıma ziyaretinden ufuk teşekkürname ediyorum. Esen olsun kendisi değme sene belirli periyotlarda derneğimizi ülfet kadir. Kendisi da doğrusu Develili sayılır, fahri üyemizdir. Namına antrparantez ziyaretleri üzere teşekkürname ediyoruz. Bölüm çalışmalarında bile başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. – KAYSERİ

Share: