Kırıkkale Şehremini Saygılı’dan yeni yıl mesajı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Hürmetli, yeni sene nedeniyle mesaj yayımladı.

Hürmetkâr, mesajında, 2022’nin Kırıkkale için tıpkı hücum yılı olduğunu ve 2023 yılında dahi eskimemiş yatırımlara aguş açacağını belirtti.

Kırıkkale’bile 2022 yılında şehrin gelişimi ve değişimi üzere benzer projelere ve yatırımlara imza atıldığını vurgulayan Okkalı, Türkiye’birlikte bütçesini envestisman üzere harcayan kıymetli belediyelerden biri olduklarını öne sürdü.

Hürmetkâr, kenti lehçe ve millî ölçekte parçalanmamış şehirlerle yarışır ağıl getirdiklerini anlatarak, şunları kaydetti:

“Değme kulvarda sıklıkla dile getirdiğimiz ROKETSAN’ın yatırımını buraya çekerek bu şehrin iri ümidini gerçekleştirdik. Tamamlandığında istihdam kapasitesi binli rakamları geçecek ve çok kilolu istihdam sağlayacak. Burası şehrimize şimdiden çalkantı kattı. Canip sanayi ile şehrimiz teknoloji ile bile anılacak. Antrparantez Bitirmiş Geri Hizmet Antrepo Komutanlığı bitince birlikte şehre ağırbaşlı katkı sağlayacak. Kırıkkale, kalkınmada ortaklaşa akılla mantalite değişimi yaşamaya devam edecek. 2023 yılında da kentimizi yeni projelerle kalkındırmaya bitmeme edeceğiz. Bu vesileyle vatandaşlarımızın kullanılmamış yılını kutluyor, 2023 yılının kamu İslam alemine hayırlar getirmesini Allah’tan yalvarma ediyorum.”

Share: