Gülşen’in yılbaşında nerede olacağı ortaya çıktı! Alacağı miktar ağız uçuklattı

30 Nisan 2022’üstelik verdiği bire bir konserde mortocu hatiplilerle ilişkin sözlerinden periferi ‘halkı amaç ve düşmanlığa aşikâre kımıldatma etme’ suçlamasıyla ikinci defa hakim karşısına sâdır Gülşen’in davası 1 Mart 2023’e ertelendi. Ertelenme sonrası Gülşen sahnelere yine döndü.

ESPİRİSİ GÜNDEM OLDU

Konser esnasında hayranlarına “Aranızda emniyetten kimesne var mı? Ona göre tetik konuşayım” dedi. Gülşen’in bu esprisi ise kendisini dinlemeye mevrut herkesi güldürürken o anlar toplumsal medyada dahi gündem oldu.

İZMİR’DE HAYAL ALACAK

Öte yandan sahnelere esasen dönen Gülşen, yılbaşında İzmir’bile bire bir dinleti düzenleyecek. Gülşen’in yılbaşı konseri için 5 milyon TL alacağı bilgisi birlikte paylaşıldı.

GÜLŞEN’İN DAVASI

İmam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan hanende Gülşen, Bakırköy Avrat Sadık Ukubet İnfaz Kurumuna doğrulama edilmişti. Mahpushane girişinde muntazır akrabaları ve arkadaşları Gülşen’i alkışlarla cezaevine gönderilmişti.

Savcılık “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan araçsız anket başlattı. Gülşen, karşı başlatılan sormaca kapsamında polis ile mevcutlu namına Çağlayan’üstelik mevcut İstanbul Doğruluk Sarayı’na getirildi. Gülşen’in savcılığa verdiği ifadenin arkası sıra çıkarıldığı bekçi hakimlikçe tutuklanmasına değişmeyen verilmişti.

Share: