Dünya Ilıcalı, Survivor 2023’ün kadrosuna karışma olan eş yarışmacıları duyurdu

Rastgele yıl nazik ayrımsız içtenlikle izlenen Survivor 2023’ün yarışmacıları mahsus olmaya başladı. Acun Ilıcalı, 4 ayvaz yarışmacının arkası sıra 3 avrat yarışmacının üstelik ismini açıkladı.

ÜNLÜ İSİMLER KADRODA

Survivor 2023’ün bakir sezonunda Berdan Mardini, Ümit Erdim, Erek Eken ve Yusuf Güney’in ardından Zeynep Parafin, Herhangi Bir Piriler ile Cansu Tuman birlikte kadroya girdi. 13,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından isimleri açıklayan Dünya Ilıcalı, “Hepsine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

26 Mayıs 1998 İstanbul doğumlu Zeynep Parafin 24 yaşındadır. Aslen Hataylı olan Zeynep Parafin, yönetmen Hamdi Parafin ve oyuncu Sevgili Hoşgör’ün kızıdır.

SEÇKİN PİRİLER KİMDİR?

Seçme Piriler, 1980 yılında dünyaya geldi. 1998 yılında katıldığı “Elite Müşabih Look” yarışmasında ikinci seçildi. Aynı Ajans’ta mankenlik ve modelliğe başladı. Dünyaca adli markaların defilelerinde meydan aldı. Hababam Sınıfı Çarpık Çurpuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Baş Döndürücü Derslik kadar Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 24 Mart 2010 tarihinde Yaman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlendi. Melik ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı namına yegâne celsede boşandı.

CANSU GIYSI KİMDİR?

Cansu Külot, 1994 yılında İstanbul’bile dünyaya geldi. İstanbul Firez Üniversitesi’nde Moleküler Biyoloji eğitimi alan Cansu Tuman, Osman Yağmurdereli Müzakere Akademisinde köpoğluluk eğitimi aldı. Cansu Giysi, 2015 yılından itibaren Eğin Sokaklar, Kiralık Amor, Ufak Tefek Cinayetler, Hoca, Alparslan Büyük Selçuki, Kuruluş üzere türlü Film ve dizilerde tekellüf aldı.

Share: