Bahçeli’yi karşılamaya binlerce açacak gitti

Bahçeli’yi karşılamaya binlerce şalter gitti

MHP Genel Başkanı Celal Bahçeli’nin Mersin’deki mitingine akmak için Erdemli ilçesinden 3 binden çok komütatör, kestirmece 5 kilometrelik barhana oluşturdu

MERSİN – MHP Umumi Başkanı Azamet Bahçeli’nin Mersin’deki mitingine süzülmek üzere Efdal ilçesinden 3 binden çok vasıta, tahminî 5 kilometrelik kafile oluşturdu.

MHP Umumi Başkanı Celal Bahçeli zaman Mersin’de “Aday galiba, Değişmeyen kesin” mitingine katılacak. Miting öncesi kentin ciharıyek eliyle binlerce hayat alanı doldurmaya başladı. Site merkezine 35 kilometre uzakta olan Erdemli’de Belediye Reisi Mükerrem Tollu öncülüğünde 3 binden aşkın aracın katılımı ile tahminî 5 kilometrelik konvoy oluşturuldu. Parti bayrakları ile donatılan araçlarda binlerce hayat peş peşe tutum halinde, Bahçeli’yi karşılamaya gitti.

Mersin’in yetişkin ve özel tıpkısı dönme yaşayacağını belirten Efdal Belediye Reisi Mükerrem Tollu, “Binlerce gönüldaşımızla birlikte 2023 yılı için ‘Namzet mahsus, Değişmeyen net’ düsturuyla debi ettiğimiz mitinglerin yer güzidesini genişlik görkemlisini Mersin’de yapacağız. Sair illerde olan neşeli ve coşkunun çok elan mükemmelini Mersin’de icra edeceğiz. Katılımlarından ekolojik ortam konvoyumuzu şereflendiren Efdal’mizin insanlarına haddinden fazla teşekkür ediyorum. Genel Başkanımızı dahi binlerce insanımızla karşılamanın şerefine nail olacağız inşallah. Bağlantı içerisinde, el birliği içerisinde, görgülü Türkiye’nin geleceği için bütün alay malay çalışıyoruz” dedi.

Share: