Yıllar geçmiş Kraliçe Erken ile nişanlanan Davut Güloğlu’ndan haddinden fazla konuşulacak itiraf: Ego istemedim, ablam yaptı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Bilgelik Mazeret programının bu haftaki konuğu Karadeniz müziğinin sevilen sanatçılarından Davut Güloğlu oldu. İlişkilerinden bahseden Güloğlu, 2011 yılında nişanlandığı Ece Erken için çarpıcı açıklamalar yaptı.

“KRALIÇE ERKEN’E MERMI HEDİYE ETMEDİM”

Yıllar önce Kraliçe Erken’e “Ya benimsin evet kişmiri toprağın” diye niteleyerek mermi armağan ettiği iddiasını reddeden Güloğlu, “Kraliçe Er’e mermi bağış ettiğim söylentisi domates dolması. Ego öyle bir madde vermedim, kendisi anca üretti. Bazıları böyle şeyleri bol becerir. Ben hiçbir yerde kendimi reklam etmedim, beni sattılar. Kurşun haberinden 15 bölüm sonra Ece Erken’le ayrıldık. çokça ilişkim olmadı, olanlara birlikte bütün dini nikah yaptım. Bu konuda haddinden fazla hassas bir insanım. Sevgime adaletsizce davranarak beddua aldılar. Hayatta sersem kadınla gelişigüzel olmam, zeki avrat severim” dedi.

“KRALIÇE İLE EGO DEĞİL, ABLAM NİŞANLANDI”

Ece Erken ile nişanlanmasıyla ait mütekellim şarkıcı, “Ego Kraliçe Er’le belgi yapmadım, onu ablam yaptı. Onunla ablam nişanlandı ego değilim. Ablam onu çok seviyordu. Ego şirkette otururken beni arayarak ‘herkes burada, yüzüğünü şike gel’ dediler. Kendi nişanıma şaibe olmasın diyerek gittim. Tedbir yapılmış bir tane natamam damattı” ifadelerini kullandı.

Share: