Tütsülü Kaymakamı İlidi üzere veda programı düzenlendi

İçişleri Bakanlığı Ankara Hukuk Müşavirliğine atanan Bulanık Kaymakamı ve Şehremaneti Başbuğ Vekili Mehmet İldi amacıyla veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde düzenlenen programda mütekellim İlidi, görev boyunca ihtiyaç duyulan ve hal muntazır sorunları fasletmek amacıyla ceht sarf ettiğini söyledi.

Devlet görevinin yeryüzü kötü yanının yıllarca görev yapılan yerden ayrılmak olduğunu dile getiren İlidi, “Sisli’ta adamakıllı dostluklar kurarak, insanımıza bakım ettik. Enerjimizi bütün müfit işlemler fora etmek üzere harcadık. Tütsülü ilçesinin insanlarının sıcaklığını geldiğim günden beri hissettim. Çok değerli Tütsülü halkı, sizlerden ayrılacağım için çok üzgünüm. Sisli ilçesinde fariza yapmaktan kıran havalı ve gururluyum.” dedi.

Şehremaneti Başkanı Cengiz Değerli birlikte İlidi’nin fehamet ve kavim kaynaşmasının en adamakıllı örneğini sergilediği dile getirerek, “Gönül Rahatlığı koltuklarına izzetinefis anlatmak fakat bölüt ulaşmakla olur. 3 sene süresince kapısını herkese berrak markajcı Sayın Kaymakamımız, insani tavrı ve fedakar çalışmalarıyla Tütsülü’ta kebir hizmetler yaptı. İnanıyorum ki kaymakamımız kullanılmamış fariza yerinde üstelik kalifiye çalışmalara imza atacaktır.” diye niteleyerek konuştu.

İlçe Güven Müdürü Aytaç Tefek ise İlidi’nin ilçede güzel hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, kullanılmamış görev yerinde muvaffakiyet diledi.

Programa, hava amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve doyum önderleri katıldı.

Share: