Sokakta bekâr gördüğü kadınların kabusu olan odunlu agresif yakalandı

Karaman kalıp ve Ağılönü köyünde akıbet 3 ay zarfında özellikle akşam saatlerinde başına anif cisimle vurulup yaralanan karı sayısının artması üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı anket başlattı. Bu kapsamda araştırı yapan polis ve jandarma ekipleri saldırıya uğrayan kadınların o tam sokakta yalnız olduklarını ve başlarına odunla vurularak yaralandıklarını saptadı.

10’A YAKIN KADINA ODUNLU SALDIRI

Saldırıların gerçekleştiği bölgelerdeki 1500 dakikalık mobese ve düzenlilik kamerası görüntüleri biricik yegâne incelendi. 2’si Ağılönü köyünde almak için 10’a mümasil kadına, aynı kişinin saldırıyı gerçekleştirdiği belirlendi. Araştırmasını derinleştiren ekipler, saldırganın Ağılönü nüfusuna kayıtlı ve kent merkezinde oturan, bisküvi fabrikası işçisi Adnan T. olduğunu saptadı. Henüz önceki ruhsal otama gördüğü belirlenen Adnan T., zaman gözaltına alındı.

SAYI ARTABİLİR

Polis, şu asıl büyüklüğünde 10’a andıran kadının saldırıya uğradığını belirlerken, sayının henüz aşkın olabileceği üzerinde duruluyor. Adnan T., emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adliyeye sevk edildi.

Share: