MHP Umumi Başkanı Bahçeli: “CHP hastadır. Bu hastalığın adı bile işbirlikçiliktir”

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “CHP hastadır. Bu hastalığın adı dahi işbirlikçiliktir”

MHP Genel Başkanı Azamet Bahçeli, Mersin Ağacı’de partisince düzenlenen ‘2023’e Makul: Aday Mahsus, Değişmeyen Net’ mitinginde vatandaşlara seslendi

MHP Lideri Celal Bahçeli:

“Saraçhane kumpası tutmaz”

MERSİN – Milliyetçi Akıntı Partisi Umumi Başkanı Oran Bahçeli, 2023’ün sandık yılı olduğunu, ulus iradesinin tıpkısı kere elan işve edeceği demokratlık yılı olacağını söyledi.

Bahçeli, Mersin Ağacı Kavim Bahçesi yanındaki miting alanında, partisince planlı ‘2023’e Makul: Aday Belli, Değişmeyen Net’ mitinginde vatandaşlara seslendi. 2023’de tarihi bir seçim yapılacağını söyleyen Bahçeli, “Hangi yaparlarsa yapsınlar zilletin fermanını kabul ettiremeyecekler. CHP ve altılı ganyan masa tamamen yabancıların elindedir. Türkiye’ye ESIR ve İngiltere’den bakan kiralık karın hocaları, Atatürk’ün partisinin kılavuz gemisi kaptanları haline gelmiştir. CHP yönetimi dersini tarihimizden değil Türk ve İslam düşmanlığından almıştır. CHP hastadır. Bu hastalığın adı üstelik işbirlikçiliktir. Budun hangi diyorsa buyruk odur. Milletin üstünde hiçbir okkalı ve kuvvet olmayacaktır. Doğruluk tümce içindir, hususiyet herkese lazımdır.

Karar sonucu yoklamak zorundayız. İstanbul Büyükşehir Şehremini benzeri suç işlediyse sonuçlarına tabii katlanacaktır. Saraçhane kumpası tutmaz. Saraçhanede şiddet kararına sarılanlar içtenliksiz. Namzetlik amacıyla İmamoğlu’nu parlatıyorlar. Bu yıl zarfında altılı ganyan masa 8 posta toplandı ancak daha cumhur reisi adayınızı belirleyemediniz. Milletimiz bu itidalli oyunundan bıkmıştır. Saraçhane’de adayınızı açıklayamadınız, bu kamer böylecene yapacağınız güruh sonucunda adayınızı açıklayanız” dedi.

Share: