Kişmiri yollarında boyut

Kara yollarının imal, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde muvasala kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kere durumu bültenine bakarak, Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören angajman yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle bağlantı yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala diğer istikametten iki cepheli gerçekleştiriliyor.

TEMA Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşaklarında üstyapı restorasyon çalışmaları cihetiyle 21.00-07.00 saatlerinde rastgele iki yön kesimler halinde trafiğe kapatılarak, sürücüler farklı istikametlere yönlendiriliyor.

Denizli- Serinhisar yolunun 14-16. kilometrelerinde ağız ve angajman yolu çalışmaları dolayısıyla erişim bölünmüş yolun ayrımsız bölümünden iki cepheli sürdürülüyor.

Trabzon- Gümüşhane el sınırı-Gümüşhane- Bayburt yolunun 41-53. kilometrelerindeki (Gümüşhane kasaba yolu) 13 tünelde yapılan faaliyet-elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması zımnında 08.00-17.00 saatlerinde erişim bir tane şeritten kontrollü bitmeme ediyor.

Mecitözü- Amasya yolunun 0-4, Yozgat- Çorum yolunun 3-9. kilometrelerindeki imal çalışmaları sebebiyle bu kesimlerde ulaşıma mukassem yolun bir bölümünden iki cepheli müsaade veriliyor.

Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 6-20. kilometrelerindeki yapım çalışması zımnında ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kangal- Sincan ayrımı-Divriği yolu, 23-25. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kapatıldı. Bu kesimde sürücüler servis için yönlendiriliyor.

Osmancık-Merzifon yolunun 56-61. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları cihetiyle muvasala sakat Uşak servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde sathi istila çalışmaları dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Share: