Kaymakam Münevver: “Çabuk analizör üretiyoruz”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Ziyalı, gelişigüzel hafta değişik aynı mahalleyi musahabe ederek halkın taleplerini dinlediklerini ve çabuk analizör ürettiklerini söyledi.

Herhangi Bir hafta şekil ve kırsal mahalleleri ziyaret fail Ilçebay Aydınlık, bu hafta ise ilçe ünite müdürleri, şehremaneti komutan yardımcıları ve ünite müdürleri ile alay malay Bigudi ve Beşçatak mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde da çalışmalara serencam çabukluk devam ettiklerini ifade fail Ilçebay Ziyalı, “Kamu hizmetlerini cümle mahallelerimize enerjik şekilde duyurmak ve halkımızın sorunlarını yerinde görerek çözümü üzere mukteza çalışmaların yapılmasını ulaşmak için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Gelişigüzel hafta farklı ayrımsız mahallemizi musahabe ederek halkımızın taleplerini dinliyor ve acul analizör üretiyoruz. Bu hafta da kaymakamlık ve belediye müdürlerimiz ile gelişigüzel Sarmaç ve Beşçatak mahallelerini görüşme ettik. İlçemizdeki gelişigüzel mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak acul analizör fora etmek amacıyla kamu gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşçatak ve Sarmaç mahalleleri sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden ufuk İpekyolu Kaymakamı ve Uray Başkan Vekili İhsan Emre Görgülü’a teşekkürname ettiklerini anlatım ettiler. – VAN

Share: