Kanserli yengesinin 300 bin liralık tedavi parasını yiyen Öncesizlik Bayraktar, borcunu ödemek için pabuç mağazasında işe girdi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Şekerli Anif programında günlerdir amansız hastalık hastası yengesinin tedavi parasını yiyici Öncesizlik Bayraktar’ın konusu işleniyor. Oyuncu kalkışmak üzere Ömer olan adını hayranı olduğu diziden etkilenerek Ezel Bayraktar olan değiştiren canlı adam, abisi ve yengesine olan borcunu bitmek üzere çalışmaya başladı.

15 BİN TL MAHIYE ALACAK

Öncesizlik Bayraktar’a hisse senedi teklifi geldiğini ve çalışmaya başladığını söyleyen Müge Anlı, “Bizi aynı ayakkabı mağazasının sahibi aradı. Özellikle dedim ki illet Ezel’i istiyor falan. Bilahare baktım ki o da Instagram’a videolar çekiyor, oradan satışlar yapıyor, yani sosyal medyayı gelişim için canlı kendisine kullanıyor. Anladım kim Ezel’i bile bu şekilde kıymetlendirmek istiyor. 15 bin TL dahi aylik teklif etti. Gayet ongun bire bir rakam. Esbak Öncesizlik oraya gitti” dedi.

YENİ İŞİNE BAŞLADI

Borçlarından yağlık hayali olan oyunculuğa aleniyet veren Öncesizlik Bayraktar, yeni işinde çalışmaya başladı. Öncesizlik’i izlediğini, yanlarında çalışmasını istediklerini, ilerleyen zamanlarda eğitimini alıp üçkâğıtçılık yapabileceğini belirten salon sahibi, Bayraktar’ın köpoğluluk yeteneğini kullanarak ayakkabıların reklamını yapmasını istedi. İşe başlayan Bayraktar, karı hayranlarına seslenerek “Örneğin bu botu giyip benim yanıma gelebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

“ALDIĞIN PARALARI YENGENE VERİYORSUN”

Ezel ilk aksiyon gününde işvereniyle anlaştı ve hassaten önceki yevmiyesini de aldı. Ancak dükkan sahibi “Bunu yengeye veriyorsun, çıktı birlikte rastgele hafta haftalığını aldığın antlaşma yengeye verip geliyorsun” şeklinde konuştu. Ezel Bayraktar ise Anlı’nın “Bu benim için henüz aheste tıpkı hisse senedi. Onlar sana çığır öğretirler, senin birlikte faydan dokunur. Hangi dersin?” sözleri üzerine “Hafta sonunu bire bir geçireyim. İşlerim var onları yapayım. hafta arası konuşacağım. Günlüğümü birlikte vereyim yengeme” dedi. Ancak amansız hastalık hastası avrat, Bayraktar’ın parasını almadı.

Share: