Hırsızın yöntemi pes dedirtti! Karı kıyafeti giyip motor çaldı, kıskıvrak yakalandı

Bolvadin ilçesi Emrullah Mahallesi’nde 11 Eylül tarihinde gerçekleşen olayda, sabahleyin saatlerinde tıpkı habbe önünden motosiklet hırsızlığı olduğu ihbarı üstüne bölgeye polis ekipleri yönlendirildi. Ekipler bölgedeki güvenlik almaç görüntülerini incelemeye aldı.

KADIN KIYAFETİ GİYMİŞ

Yapılan inceleme sonucu eş kıyafetli bir kişinin sokakta dolaştığı ve motosikleti sürükleyerek götürdüğü belirlendi. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, hırsızlık şüphelisinin S.C.K. adlı koca olduğunu ve tanınmamak amacıyla eş kıyafeti giydiğini belirledi.

TUTUKLANDI

Şüpheli S.C.K., bodur devir sonra polis güçleri ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. S.C.K. polis güçleri merkezindeki işlemlerinin arkası sıra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MOTOSİKLET SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ

Bulunan motosiklet ise sahibine teyit edildi. Mavera yandan fenomen yadigâr güvenlik kamerasına da anbean yansıdı. Görüntülerde siyah kadın kılıklı ayrımsız kişinin sokakta dolaştığı ve güdük süre sonraları dahi motosikleti sürükleyerek görüngü yerinden kaçtığı görüldü.Share: