En Popüler Elektronik Sigara Türleri

E-sigaraların sigara içenlerin sayısını ve buna bağlı sağlık bakım maliyetlerini azaltma potansiyeli çok büyüktür. Bu, bağımlılıklarını bırakmak isteyen sigara içenler ile sağlıklı kalmak isteyen sigara içmeyen arkadaşları ve aile üyeleri arasında kullanımları yoluyla sağlanabilir.

E-sigara pazarı, birçok markanın konum için rekabet etmesi ve insanları geleneksel sigaralardan geçmeye teşvik eden çekici özellikler sunması ile son yıllarda büyümektedir. En popüler iki e-sigara türü buharlaştırıcılar (Juul gibi) ve cigalikelerdir (iQOS gibi).

IQOS, tütünü yakmak yerine ısıtan bir elektronik sigara türüdür. Japonya Sağlık, Çalışma ve Refah Bakanlığı tarafından sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olurken aynı zamanda sigaradan bekledikleri hazzı sağlamaya yönelik bir yöntem olarak onaylanmıştır.

IQOS, cihazın ağızlığından çekilen ısıtılmış hava yoluyla aromalı nikotin solüsyonunu buharlaştıran, boyut olarak sıradan sigaralara benzer bir ısıtma elemanına sahip elektrikli bir cihazdır.

Elektronik sigaralar son yıllarda oldukça yol kat etmiş ve kolay kullanım özellikleri ile piyasayı domine etmiştir.

Elektronik sigaralar geleneksel sigaralar kadar zararlı değildir. Daha az kimyasal kullanırlar ve sigarayı bırakmak isteyen sigara içenler için daha sağlıklı bir seçenektir.

iQOS, tütünü yakmak yerine ısıtan bir cihazdır ve bu cihazla hiçbir şeyi ateşe veremeyeceğiniz için onu geleneksel sigaralardan daha güvenli bir seçenek haline getirir. Nikotin kartuşları da diğer elektronik sigaralar gibi çok fazla kimyasal içermediği için daha güvenlidir. Bu ürün tüketiciler tarafından övgü dolu yorumlar alıyor ve her geçen gün daha popüler hale geliyor!

Elektronik sigaralar bir süredir ortalıkta dolaşıyor ve kullanımları giderek artıyor. Pek çok insan e-sigaranın ne olduğunun farkındadır ve artık pek çoğu e-sigaranın zannettikleri kadar yardımcı olmadığının da farkındadır.

Elektronik sigara kullanmanın, geleneksel tütün ürünlerine kıyasla zararı azaltması, ikinci el dumandan hastalanmaması, elektronik sigara ile zararlı kimyasalları solumaması ve diğer faydaları gibi birçok faydası vardır.

Aynı zamanda bazı dezavantajlar da vardır – pil ömrü zamanla azalır ve elektronik sigara ile sigarayı bırakmak elektronik sigara olmadan bırakmaktan daha zor olabilir.

En son vaping cihazı olan iQOS, sigara içenlerin ısıtılmış bir buharla sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir üründür. Alışkanlığını sigarasız sürdürmek isteyen tiryakiler için en iyi alternatiftir.

IQOS, “cigalike” ve “heat-not-burn” olmak üzere iki moda sahiptir.

IQOS terea, e-sigaradan çok sigara içmek gibi hissettiriyor. IQOS Iluma prime, evden uzaktayken veya hala yanıcı sigara içen veya başkalarının yanında olmak istemeyen insanların yanındayken cihazı bir e-sigaraymış gibi kullanmanıza izin veren yerleşik ısı teknolojisi ile donatılmıştır. ve aynı zamanda elektronik sigara içmek.

Juul cihazı, kullanıcılar tarafından özelleştirilebilen yumuşak (3 mg), orta (6 mg), güçlü (12 mg) ve Xlent (18 mg) olmak üzere dört farklı nikotin gücüne sahiptir. Ek olarak, cihazların üç farklı nikotin özelliği vardır.

Share: