Düzce haberi: Düzce TSO heyetinden Ilbay Atay’a müzakere

Düzce Ticaret ve Endüstri Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Çevik, Yönetim Kurulu ve Sedir Üyeleri ile gelişigüzel Vali Cevdet Atay’ı makamında konuşma etti.

Ziyarette beherglas divan üyesi kendisini tanıtarak iştigal ettiği aksiyon ile ilişkin olarak Ilbay Cevdet Atay’ı bilgilendirdi.

Ziyaret zımnında mutlu olduğunu anlatım eden Ilbay Cevdet Atay; “Düzce’mizin dinamik bire bir potansiyeli var. Tarım, turizm, uran, tecim ve değişik alanlarda şehrimizin geleceğine ulama verecek projelerde birlik ve muadele içerisinde çalışmayı rica ediyorum. Sizlerin bu çalışmalara katkılarının bitmeme edeceğine inanıyorum” dedi.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise “Düzce aksiyon dünyasının bina kuruluşu olarak buradayız. Ayrımsız intihap sürecimizi geride bıraktık. Düzce için hizmet etmeye devam edeceğiz. Üyelerimizin bizlere sevimli ettiği itibarın ve güvenin değerini biliyoruz ve teveccühlerinin verdiği sorumluluğun bile farkındayız. Yaşama aldığımız bu hizmet bayrağını ileriye taşımaya mücahede edeceğiz. her bir sedir üyemiz alanında kalburüstü ergin, Düzce’nin geleceğine kani, Düzce ekonomisini şişirmek üzere mücahede içinde olmuştur. Sizin liderliğinizde devir işbirliğimiz artarak devam edecektir. Düzce’nin ekonomisini, ticaretini, şişirmek, istihdamını tezyit etmek için bütün gücümüzle çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

TSO Umumi Heyet Başkanı Erdoğan Bıyık ve yönetimi kullanılmamış hizmet binası üzerine, Vali Atay’dan destek rica etti. Atay, yönetime eskimemiş bakım binası konusunda destek sözü verdi.

Bıyık antrparantez, Cevdet Atay’a Düzce Gümrük Müdürlüğü konusunda çalışmaların sonuç aşamalara geldiğini en kısa sürede Gümrük Müdürlüğünü kazandıracaklarını söyledi.

TSO heyeti Ilbay Atay’ın arkası sıra Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy’u da konuşma etti. – DÜZCE

Share: