BALIKESİR – Beyçimento Bandırmaspor Ustalık Direktörü Bakkal, futbolcularına güveniyor

Spor Ayak 1. Küme takımlarından Beyçimento Bandırmaspor’un ustalık direktörü Mutlu Bakkal, çokça nitelikli aynı aktör grubuna erbap olduklarını söyledi.

Bakkal, gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyonluklar talip tıpkısı kulübe gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Takımda gür benzeri kadronun bulunduğunu ifade eden Bakkal, şöyle konuştu:

“Sabık haftaki Manisa FK maçını kazanmakla birlikte geleceğe elan ferah bakıyoruz. Filhakika nitelikli aynı kadromuz vardı. Elden eksikleri, bol aynı mücadeleydi. Biraz enerjiyi açığa çıkarmaktı. Bunu bile bu haftaki çalıştığım ortamda gördüğümü söyleyebilirim. Önümüzde metanetli iki deplasman var. Hem Sakaryaspor ile hem bile Erzurumspor ile oynayacağız. Herhangi Bir maça iddialıyız. Bandırmaspor’un her maçı isteyen ve eş olacak benzeri kadrosu var. Ego bunun bilincindeyim. Çok nitelikli oyuncu grubu var. Biraz hangi yapmaları gerektiğinin farkına varırlarsa, değişik tıpkısı takımın ortaya çıkacağını düşünüyorum.”

Bakkal, Sakaryaspor maçıyla takımın başında ilk kez maça çıkacağını bildirdi.

Değme maçı elde etmek istediklerini anlatan Bakkal, “Seçme maçın ayrı ayrımsız atmosferi, ayrı bire bir getirisi var. Hedefimiz art sıralar.” diyerek konuştu.

Share: