Adlı rapçi, sohbetlerine katıldığı Cübbeli Ahmet Hoca’nın özrünü kabul etmedi

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet adıyla tanıdık Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube’daki kanalında gençlerden gelen soruları yanıtladı.

“SAGOPA İLE HOCA ARASINDAKİ DİYALOG NEYDİ?”

Programda tıpkısı gencin, “Tığ şarkılarını haddinden fazla dinliyorduk tıpkısı duruluk. Hocamla üstelik andıran arkadaşlardı evvelden. Fakat sonra ne olduysa bilinçsizliğe akıllıca kaydığını söyledi. Sagopa Kajmer ile hocanın arasındaki diyalog neydi? Bu süreçte gidişatında ayrımsız bilgisi var mı? Hocam bu laf hakkında elan önce de mukavemetli konuşmadı” şeklindeki sorusu Cübbeli Ahmet’e yöneltildi.

“12-13 SENELİK BİR GÖRÜNGÜ”

Cübbeli Ahmet, bu soruya, “O cömert geldi, gitti. Biz bile ailece evine de gittik geldik. Sıradan benzeri muhabbet zahirî oldu. Ancak sonraları bizim üstelik kabahatimiz şöyle tür; benzeri misil bizi görmeye geldi. O arada dal kattaydım ben. Aşağıdaki bazen arkadaşlar ‘müsait değil’ kadar bir şeyler mi demişler. Yahut ben o arada haddinden fazla balaban tıpkı hâller mı vardı, bunaltıcı bire bir konu mu vardı, ‘müsait değilim’ kadar bire bir şey mi dedim o duydu, bilmiyorum. Aklımda böyle bire bir molekül var, genişlik azından 12-13 yıllık hareket. O bile hassas benzeri yapıya cemaat gibi. Tıpkı darılma durumu oldu.” yanıtını verdi.

“TAMİR ETMEK İSTEDİK AMMA YAPAMADIK”

Cübbeli konuyla ait açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Biz onu sonradan tamire kalktık ama tamirat edemedik. O akseptans etmedi özrümüzü. Böyle benzeri öz oldu. Ama biz onun aleyhine aynı molekül konuşmadık. Ama benim hakkımda, biz onunla arkadaşlık ettik, gittik geldik, 3-5-10 hususi muhabbetimiz oldu, ‘O bana bereketli ahlaklı davranmadı’ diyerek benim hakkımda aynı şeyi varsa, şahsım yerine ego özür üstelik dilerim, hakkımı bile helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa de hakkımı helal ederim. Ego bunu ruzname yapmadım ve yapmam.”

Share: