AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylaması sürüyor

Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taştan, İHH Adıyaman Bölüm Başkanı Mehmet Halit Tekbaş ve Türkiye Ilmek Gönüllüleri, Küçük Asya Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasında yeğleme yaptı.

AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin güçlükle süresince ve dışında çektiği fotoğrafları tek yegâne inceleyici İl Müftüsü Mehmet Taştan, spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar”, marifet kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın “Togg’un önce yolculuğu”, yer ve dirim kategorisinde Mustafa Hassona’nın “Masumiyet” fotoğraflarını oyladı.

Mehmet Halit Tekbaş ve TDV Gönüllüleri ise bilgi kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın “Togg’un evvel yolculuğu”, çevre ve yaşam kategorisinde Mahmut Başkomutan Alakuş’un “Sen aydınlatırsın geceyi”, spor kategorisinde ise Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar” fotoğraflarına görüş verdi.

Oylamaya katılan İl Müftüsü Taştan, İHH Adıyaman Şubesi Tekbaş ve Türkiye Kült Gönüllüleri, AA ekiplerinin çektiği fotoğrafları haddinden fazla beğendiklerini belirterek, çalışmada emeği geçenleri kutlama etti.

Share: