Yozgat Belediyesi Bozokspor, golcü oyuncu Ercan Kuruçay’ı transfer etti

Lehçe Tıfıl Ligin kullanılmamış temsilcisi Yozgat Belediyesi Bozokspor, aut transferde golcü aktör Ercan Kuruçay’ı kadrosuna kattı.

Yeni mevsim hazırlıklarını teknik direktör Polat Özkan yönetiminde sürdüren Yozgat Belediyesi Bozokspor, aut transferde golcü oyuncu Ercan Kuruçay ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon Muğlaspor forması altında 23 golle gol kralı olan 33 yaşındaki ileri uç oyuncusu oyuncusu Ercan Kuruçay, eskimemiş takımıyla önce antrenmanına çıktı.

Yozgat Belediyesi Bozokspor Kulübü Başbuğ Yardımcısı Amaç Tanışman, kullanılmamış sezonda yegâne hedeflerinin şampiyona olduğunu söyledi. Bu doğrultuda çalışmalara başladıklarını belirten Tanışman, “Yozgat Belediyesi Bozokspor Kulübü adına şampiyonluk yolunda 2021-2022 Bölgesel Tor Lig’de Muğlaspor forması altında gol kralı olan Ercan Kuruçay ile anlaşmış bulunmaktayız. Dış transferleri gerçekleştirirken takımımıza olacak katkılarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda ileri uç hattımıza tecrübeli aktör Ercan Kuruçay’ı berkitme ettik. İnşallah gollerini Yozgat taraftarı için atacak ve şampiyona amacında tığ ulama sağlayacak. Transferimiz gelişigüzel iki tarafa birlikte esaslı olsun.” dedi. – YOZGAT

Share: