Yenişehir Belediyesi “Içtimai Farkındalık Söyleşileri” Başlıyor

Yenişehir Belediyesi, ayrımlı alanlarda uzmanların katılımıyla ücretsiz “Toplumsal Farkındalık Söyleşileri” düzenliyor.

Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenecek ve alanında ehlivukuf gönüllülerin katılımıyla yapılacak söyleşilerde vatandaşların bent alanlarına bakarak şahsi gelişimlerine yardım sunulacak.

“Içtimai Farkındalık Söyleşileri”, saat 15.00’te Yenişehir Belediyesi ana hizmet binasında kâin nikah salonunda yapılacak. 23 Eylül cuma namazı günü başlayacak konuşma programında Familya Dizimi Uygulayıcısı Funda Gülpınar marifetiyle verilecek “Karı Dizimi Tarihçesi-Atalardan Nakil ve Sevgi Düzenleri” antetli söyleşide, bireylerin hayatındaki ve ev ilişkilerindeki tıkanıklıkların çözüme ulaşması açısından işe hadim bire bir sağaltım yöntemi olan karı dizimi konuşulacak. 29 Eylül perşembe günü ise EMCC akredite Çalıştırıcı ve Mentor Semra Çeliktaş yoluyla “Abra ve Farkındalık Eğitimi” verilecek.

14 Ekim cuma haset Avukat Cansu Anılan yoluyla “İnternette Gayret ve Taciz-Haklarımız ve Şikayet Yolları”, 20 Teşrinievvel perşembe günü Sazak Aile ve Say ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Havari Aile ve Vahit Sorumlusu Beklenti Menken yoluyla “Apotr Karı girmek ve Sosyete- Yavru Hakları”,  03 Teşrinisani perşembe günü Kadının İnsan Hakları Eğitim Bilimi Programı Eğiticisi Sair Göncü aracılığıyla “Karı Bakışıyla İletişim”,  22 Teşrinisani salı haset Tarsus Üniversitesi Öğr. Gör. Çiğdem Duman Süner ve  emekli sarıklı Seyfi Sıkıntı aracılığıyla “Öğretmenliğin Dünü, Bugünü, Yarını”,  2 Ara cuma haset  Mindfulness Eğitmeni ve Aç Koç Aslı Ela Durmuşoğlu vasıtasıyla “Hayatımızda Mindfulness”, 6 Mesafe salı günü Psikolojik ve Astrolojik Müşavir Özlen Yılmazoğlu tarafından “Yıldız Falcılığı ve Gökyüzünün Bize Fısıltıları” ve 13 Boşluk cuma haset Nefes Koçu Banu Beybolat vasıtasıyla “Stresi Azaltan Zaman Teknikleri” başlıklı söyleşiler gerçekleştirilecek.

Share: