Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Hemşehrileriyle Arkadaşça Toplantısında Buluştu

Yenimahalle Şehremini Fethi Yaşar, Afyonkarahisar ve İlçeleri Tesanüt Derneği eliyle Topluluk Genel Merkezi’nde okkalı bir katılımla gerçekleştirilen Ahbapça Toplantıları’nın ilkine mihman oldu.

Hemşehrileriyle uzunca kardeşçe eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Afyonkarahisarlı olmaktan gurur duyduğunu belirterek, ” Ankara’ya mevrut cemi hemşehrilerimize temas antlaşma kapımız degaje. Ister hastanelere afiyet için mevrut, gerekse terbiye amacıyla Ankara’üstelik bulunan ve bize başvurarak yardım isteyen cemi hemşehrilerimize tek ayrım gözetmeksizin apotr oluyoruz” dedi.

Dernek çalışmalarını bile yakından strateji ettiği söyleyen Yaşar, derneğin eğitime sağladığı katkıların haddinden fazla muhteşem olduğunu ve çokça elan fazla destek olunması gerektiğini söyledi.

“HİÇBİR AHIT DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ”

Cemiyet Genel Başkanı Mehmet Büyük Özerkan ise “Irtibat, el birliği ve tesanüt ruhuyla el birliği duygularımızın pekişmesine araç olacak Ankara’üstelik zihayat bilcümle hemşehrilerimizin memnuniyetle karşılayacağı bir çalışmayı henüz sizlerle birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Toplantıya çokça yoğun tıpkısı ilişki var. Bundan böyle mümkün olursa hafta sonlarında Ankara’de Afyonkarahisar’ımızı bildirme mebzul şekilde temaşa ederek burada diri hemşehrilerimize koskocaman katkılar sunan değerli büyüklerimizle cemiyet umumi merkezimizde arkadaşça toplantıları düzenlemeye bitmeme edeceğiz. Bugün Başkanımız Fethi Yaşar bizi katılımlarıyla onurlandırdı. Katkı ve destekleriyle bizleri serbest bırakmayan zer hemşehrimiz sayın Fethi Yaşar’a şahsım, hile kurulum ve Ankara’da diri birlik hemşerilerimiz adına haddinden fazla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Share: