YANLIŞSIZ Parti’li Kırıcı: Sandıkta esasen bir numara tümen olacağız

DOĞRU Parti Genel Başbuğ Yardımcısı Hamza Dağ, “DOĞRU Parti, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta dahi esasen bir numara fırka olacağız” dedi.

AK Fırka Genel Başkan Yardımcısı Kırıcı, partisinin 21’inci bünye yıl dönümü zımnında yarın programın gerçekleştiriliceği Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi’nde matbuat toplantısı düzenledi. Acı, AK Tümen’nin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin genişlik ayrıntılı süre iktidarda kalmayı nail siyasi hareketi olduğunu hatırlatarak, “Esasta bu muvaffakiyet, DÜRÜST Tümen’nin sadece tıpkı siyasi parti olmaktan çok henüz dahası olmasından ati gelmektedir. SELIM Öğür bir ailedir, bir yuvadır; kuruluş öncesinden bugüne arbede geçen sürede gelişigüzel ant milletin sesine kulak veren ve milletiyle bütünleşen bire bir partidir. Milletimiz ile kurduğumuz bu bağın beraberinde her bir organizasyon mensubumuz da DOĞRU Parti çatısını, tıpkı yuva kendisine görmektedir” dedi.

‘YANLIŞSIZ PARTİ GÜCÜNÜ BİRLİK VE BERABERLİĞE BORÇLUDUR’Bu yıl yapı yıl dönümünü ‘Bir Olduk 21 Olduk’ sloganıyla kutlayacaklarını kaydeden Zehir, “Bu slogan, DÜRÜST Fırka serüveninin kemiksiz benzeri gerçeğidir. AK Öğür geçmişinden aldığı güçle bugün henüz ruhlu, daha yaşayan, elan yıpranmamış ve elan canlı ayrımsız partidir. AK Tümen, gücünü ve zorlukların karşısında akva bire bir şekilde durabilmesini, lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gelişigüzel kademesiyle angajman ve beraberlik içerisinde olmasına borçludur. Yapılan gani işlerde, milletimizin hizmetine sunduğumuz projelerde ve gıptayla bakılan icraatlarımızda bütün benzeri olmanın, müşavere kültürünün ve eş aklın imzası bulunmaktadır. Bu anlamda YANLIŞSIZ Parti’yi 20 senedir milletin teveccühüne mazhar kılan özellik, ayrımsız olmayı genetiğine işlemiş olmasıdır” diye konuştu.  ‘SANDIKTA BILE YİNE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’Kırıcı, DÜRÜST Tümen’nin 21 senede değme seferinde yetkiyi alarak milletle aynı ve bilcümle olduğunu vurgulayarak, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız bir tane ayrımsız kaza, çevre, mahalle, karye, kasaba namevcut. Zira kimseyi ayırt etmedik. AK Parti, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta üstelik yeniden birinci parti olacağız. Önceki seçimlerde ayrımsız ve beraber yerine nasıl birinci tümen olduysak, 2023’te dahi yengi bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve henüz nice yıllarını kutlarken birlikte YANLIŞSIZ Tümen’nin Hakk’a ve bölüt hizmet yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz. Partimizin yapı sene dönümünü, sadece ferda gerçekleştireceğimiz etkinliklerle kutlamayacağız. Ülkemizin dört bir yanında, 81 ilimizde bugün kurulan DOĞRU Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız. Bu esnada Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin her bir ferdi için kaleme aldığı mektubu, vatandaşlarımıza arz edeceğiz. Bu mektupta Umumi Başkanı’mız, DOĞRU Tümen’nin 20 almanak iktidarında ortaya koyduğu çalışmaların mahiyetine ve gelecek vizyonuna yer verdi” ifadelerini kullandı.’11 MİLYON PARTİLİYE NABIZ GÖNDERİLECEK’

?Zaman antrparantez fırka üyesi kısaca 11 milyon kişinin telefonlarına Cumhur Reisi Erdoğan vasıtasıyla bire bir ide gönderileceğini dile getiren Dağ, “Erte programı yürütme edeceğimiz alanda, Cumhur Reisi’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın politik hayatından bazen kritik kesitlerin yer aldığı, AK Fırka’nin geçmişinde karşılaştığı bazen engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı 2 skor ‘devir tüneli’ olacak. Kurulacak stantta VR gözlükle, metaverse tekniği ile ziyaretçileri hayata geçirdiğimiz şanlı projelerin gösterildiği ayrımsız gezintiye çıkaracağız. Kurulacak bilgi yarışması standında, politik konularda kendine güvenen yarışçı misafirlere gâh sorular sorulacak ve liyakatli olanlara bağış takdimi olacak. Sosyal medyada ise ‘#BirOlduk21Olduk’ etiketiyle icraatlarımızı, görsellerimizi paylaşacağız. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve uray başkanlarımız bu çalışmaya katılacak. 21’inci yıla hususi videolar hazırlandı. İnşallah bunları sosyal medya mecralarından paylaşacağız” dedi.Share: