Vekil Kasapoğlu, balıkçılara artımlı sezon dileğinde bulundu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde balıkçıların 1 Eylül’de açılacak olan balık sezonu amacıyla düzenlediği törene katılan Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu balıkçılara ferah tıpkı mevsim geçirmelerini diledi.

110 yaşında memat eden Çanakkale gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın dünya sulh elçisi oğlu Turgut Kaçmaz’ın cenazesi amacıyla Kdz Ereğli ilçesine gelen Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Su Ürünleri Kooperatifi aracılığıyla düzenlenen balık sezonu açılışına katıldı.

Programda mütekellim Vekil Kasapoglu balıkçılara bol ayrımsız zaman geçirmelerini diledi. Vekil Kasapoglu konuşmasında “Zaman Kdz. Ereğli’de adamakıllı tıpkı çağ, artımlı ayrımsız dolaşma meydanda bir albeni var. İnşallah sezonda bilcümle gönülde benzeri olur. Bereketiyle, verimli kazancıyla, kolaylığıyla hepimiz üzere, Kdz. Ereğli’miz üzere, Zonguldak’ımız için, ülkemiz üzere iyi olur. Ego bu vesileyle umum buradaki katılımcılara, bu işlere bu uğraşla hayatını kazanan tamam emekçilerimize, esnafımıza artağan vergi, fazlalaşan bir mevsim diliyorum” dedi.

Programın çetin olması zımnında konuşmanın ardından balıkçı barınağından ayrılan Kasapoğlu, DOĞRU Öğür İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı. – ZONGULDAK

Share: