VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Canlılık Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini artırmak amacıyla sürdürdüğü projeleri değerlendirmek için toplandı.

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, iştirak müdürü, hukuk müşaviri, mülk ve takım müdürleriyle art düzem proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde ruhlu 2 milyonu fazla nüfusa ve kestirmece 800 bin aboneye neşelilik tevzi hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daima iyileştirmek üzere hayata geçirdiği projeleri müşareket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Iştirak Müdürü Emrullah Okuducu tarafından yapılan derinti sunumunda; yatırım projeleri, işletme faaliyetleri ve uğrun elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede devam eden toplumsal sorumluluk projeleri üzerine katılımcılara hikmet verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Türker; “Cümbüş dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı nazik bire bir görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne büyüklüğünde göre yerine getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar bakım kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde dinç eşsiz halkımızın memnuniyetine bile rehavet ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek amacıyla mecmu çalışanlarımızın büyük ayrımsız motivasyonla ve yüksek tartı bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: