Veca Emniyet Müdürü Özen ile Güllabi Komutanı Erol, “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Veca İl Güvenlik Müdürü Nihat Dikkat ile İl bitirmiş Komutanı Tugay Hüsamettin Erol, Küçük Asya Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları”nda görüş kullandı.

AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin daraç içinde ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyici Ilgi ve Erol, “veri”, “kasaba ve yaşam” ile “spor” kategorilerindeki fotoğrafları oyladı.

Dikkat, sporda Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar”, haberde Emrah Yorulmaz’ın ” TOGG’un geçmiş yolculuğu”, belde-yaşamda ise İsmail Kaplan’ın “Alacakaranlık ritüeli” fotoğrafına düşünce verdi.

Özen, fotoğrafların birbirinden adamakıllı olduğunu belirterek, “Küçük Asya Ajansını tebrik kartı ediyorum. Türkiye’nin değme bölgesinden haddinden fazla iyicene fotoğraflar vardı, seçerken zorlandım. bundan sonra zahmet ve emeğe dair fotoğrafları ön planda tuttum. Bunun beraberinde teknolojik gelişmede TOGG’un fotoğrafını seçtim. Hepsi da haddinden fazla başarılıydı. Işık albümüne yardım sağladığı için Anadolu Ajansına yine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Erol ise spor kategorisinde Mustafa Yılmaz’ın “Yüzücü”, haberde Evrim Aydın’ın “Mavi çizgilerimiz var”, belde-yaşamda da Diğer Elif Kızıl’ın “Kutupsuz ayı” antetli fotoğrafını seçti.

Share: