Vaka ile metrukiyet aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Hayal Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda yapılan törenle nikah masasına oturan hanende Olay ile hareket insanı Mehmet Dinçerler, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. Mübayenet kararıyla herkesi şaşkına çeviren çiftten Dinçerler’in çıktığı tatildeki görüntüleri mebde karıştırdı.

BAŞ BAŞA GÖRÜNTÜLENDİLER

Beyaz Magazin programında yer düzlük habere göre, metrukiyet kararının peşi sıra koca arkadaşlarıyla tatile sâdır 34 yaşındaki Dinçerler, Imge Afşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun 24 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi. Bir otelde baş başa ahit geçirirken görüntülenen ikilinin amor yaşadığı doğacak sürüldü. Ayvaz arkadaşlarıyla ant geçirdikten bilahare Çilingiroğlu’nun yanına giden Dinçerler’in dörtköşe halleri dikkatlerden kaçmadı.

Görüntülerin peşi sıra temel Hayal Avşar ve baba Kaya Çilingiroğlu’nun ne aksülamel vereceği ise merak konusu oldu.

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Nisan ayında nikah masasına oturan ve evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı yeğleme fail Mehmet Dinçerler ile Hadise çifti boşanma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir açıklama yaparak hicran kararını duyuran Vaka, “Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere metrukiyet davası açtığımı sizlerle sarılmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum” dedi. Hanende açıklamanın peşi sıra avukatı yoluyla Beykoz 2. Ocak Mahkemesi’hangi başvurdu. Mahkemeye verilen dilekçede, Vaka Bitirmiş ile Mehmet Dinçerler’in 30 April 2022’de evlendikleri belirtilerek Dinçerler’in evlendikten bodur benzeri müddet sonradan, Olay’nin musahabe hayatını kısıtlamaya yönelik formalist ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

Mehmet Dinçerler ile metrukiyet kararı düzlük Hikâye, Kıbrıs konserinde gözyaşlarını tutamadı Fenomen ile boşanma aşamasına mevrut Mehmet Dinçerler, kapattığı sosyal medya hesaplarını açtıShare: