Tütüncü, Kepezli hemşehrileriyle Korkuteli’de bir araya geldi

Nişan Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezli hemşehrilerinin yaz mevsiminde çetin kendisine yaşadığı Korkuteli’nin Taşkesiği, Başpınar, Karabayır, Nebiler, Bahçeyaka, Tatlar, Kızılaliler ve Üst Karaman Mahallelerinde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Dağ’in mahallelerini karış karış gezen Acı Belediye Reisi Hakan Tütüncü, yazlıklarda kıpırdak hemşehrilerini de unutmuyor. Geçtiğimiz günlerde Varsaklıların yazın göç ettiği bin 500 metre yükseklikteki Varsak Yaylası’na çıkan Komutan Tütüncü, Korkuteli’deki Kepezli hemşehrilerini da unutmadı. Tütüncü, Kepezli hemşehrilerinin yaz mevsiminde korkulu adına yaşadığı Korkuteli’nin Taşkesiği, Başpınar, Karabayır, Nebiler, Bahçeyaka, Tatlar, Kızılaliler ve Fevk Karaman Mahallelerini ziyaret etti. Bu mahallelerdeki Kepezli hemşehrilerinin gönül ve taleplerini durumunda dinledi.

Korkuteli’nde dönüş boyu gerçekleştirilen ziyaretlerle ilişkin Başpınar (Yeleme) Köyü’nde tıpkı izah eden Tütüncü, “Domuzuna bire bir haset Korkuteli birlikte, Kepezli hemşehrilerimizle bu arada geçirdik. Yeleme köyünde dahi bu güzellikleri, bu anlamlı vakti paylaşmaktan, muhtarımızla, sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduk. Sizlerle Korkuteli’nde buluştuğumuz zarfında kendimizi çok şanslı sayıyoruz. Havai’deki hemşehrilerimizin ayrımsız kısmının Antalya’da yaşadığını ve ağırlıklı kendisine ta Cebel’dahi yaşadıklarını akseptans edersek, Korkuteli’nin bir nice köyünde olduğu kabil aslında o köylerin kışlık yeri Dağ. Bende kışın Kepez’üstelik gördüğüm hemşehrilerimle zat memleketimizde Korkuteli bile yaz vesilesiyle tıpkı araya gelmekten, buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. Hatırlarımızı büyütüyoruz, kardeşliğimizi dostluğumuzu derinleştiriyoruz, sevgimizi henüz yükseklere taşıyoruz. Iyicene bire bir vakti birlikte baş başa paylaşmış oluyoruz. Bizleri zaman sadakat meşgul ayrımsız ortamda bağrınıza bastığınız üzere sizlere istem borcumu beyan etmek isterim. Biz bilcümle imkanlarımızla DOĞRU Parti kendisine, bu toprakların tıpkı çocuğu adına temas antlaşma yanınızdayız. Alay Malay beraber henüz yapacağımız çok iş, yürüyeceğimiz haddinden fazla posta var” dedi.

Tütüncü, konuşmasının böylelikle pandemiden evvel Havai köyüne verdikleri otopark alanı düzenlemesinin yapılacağını birlikte sözlerine ekledi. Başkan Tütüncü’ye Korkuteli ziyaretlerinde DOĞRU Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar zevcelik etti. – ANTALYA

Share: