Torku Şekerspor’un dinç bisikletçileri başarılara koşuyor

İsrail’in Tel Aviv şehrinde yapılan Gençler Acun Pist Şampiyonasına katılan Torku Şeker spor dinç sporcusu Ramazan Yılmayan ilk defa katıldığı şampiyonada elemeleri 6. adına geçti.

Konya Şeker’den yapılan açıklamaya göre, Torku Şekerspor’un zihayat bisikletçileri emin adımlarla başarılara koşuyor.

Bu çerçevede 23-27 Ağustos’ta İsrail’in Lif Aviv şehrinde yapılan Çoluk Çocuk Acun Yarışlık Şampiyonasına katılan Torku Şekerspor dinç sporcusu Ramazan Yılmaz ilk defa katıldığı şampiyonada elemeleri 6. adına geçti.

Açıklamada görüşlerine meydan sunulan Torku Şekerspor Kulübü Onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Torku Şekerspor derrace okulu sportmen yetiştirmeye bitmeme ediyor. Tüvana sporcumuz Ramazan Yılmayan, İsrail’de yapılan Acun Yarışlık Şampiyonasında ülkemizin ati yıllarda kıvrak ayrımsız velespit sporcusu kazanacağını göstermiştir. Çolpa ve canlı sporculara herhangi bir antlaşma desteğimiz bitmeme edecektir. Gösterdiği liyakatli grafikten dolayı sporcumuzu ve maharet ekibimizi kutluyorum.”

Torku Şekerspor Kulübü Başkanı Ahmet Bozdam üstelik gelecek yılda Ramazan Yılmayan’ın zihayat kategorisinde yarışacağını belirterek arsıulusal arenada de madalya kazanabilmek için çok çalışacaklarını anlatım etti.

Gelecek yıllarda Torku Şekerspor’un spor alanında benzeri benzeşim olacağını belirten Bozdam, sporcuyu ve antrenörü İsmail Uğurlu’yu tebrik etti.

Share: