TOKİ, 20 ilde 204 iş yerini belirgin artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini boş artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Basamak İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Ilkgüz’bile bulutsuz artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile hareket yeri sahibi oluşmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara nazik vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere internet üzerinden online adına de celi artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 ilde 204 aksiyon yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelden, 120 kamer önel, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’birlikte yapılacak

Meydanda artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’dahi yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Vazıh artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası NANIAZIZ ve T.C. Tarım Bankası ZIYAN ETMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların mecmu şubeleri aracılığıyla akseptans edilecek.

Satışla ait ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: